Znów news częściowo o mnie, choć wcale sobie tego zbytnio nie życzyłem. Tym samym Ropasiak i Michcio mają parę dni urlopu od pisania ;-). Jak widać z dnia na dzień demaskuję się sam, lub Wy rozwiązujecie zagadki dotyczące mojej osoby. 

ets2_00054A więc w dniu dzisiejszym na blogu SCSu pojawił się news dotyczący… mojej skromnej osoby. Opisywać siebie nie będę, bo to niczego nie warty temat. News ten jest potwierdzeniem Waszych domysłów dotyczących jednego z poprzednich newsów. Tak, aktualnie przebywam w  Pradze w siedzibie SCS Software i mam przyjemność grać w ETS2. Zdjęcie, które publikowałem niedawno było zrobione niedaleko miejsca w którym tymczasowo pomieszkuję.

Tydzień przed wyjazdem był tygodniem, gdzie obiecałem Wam kilka rzeczy, a żadnej nie dotrzymałem.ets2_00056 Teraz chyba rozumiecie dlaczego. Uwierzcie – dopięcie na ostatni guzik wielu formalności związanych z wyjazdem było naprawdę czasochłonne i stresujące. Cudem udało się wszystko dopiąć tak, żeby zatrybiło. Teraz można powiedzieć, że jestem bardziej czasowy i mogę realizować swoje pomysły. Światło dzienne mogą one jednak ujrzeć tylko w godzinach pracy studia gdyż… w hostelu nie ma WiFi ( co mnie trochę zszokowało). Co by nie było, następny raz na bloga zajrzę w poniedziałek i wtedy na pewno będzie kolejny news.

ets2_00063Co by nie mówić o moim pobycie w Pradze, uwierzcie, nie ma się czym podniecać, ani nie ma zbytnio czego zazdrościć. Fajnie zagrać w grę, ale nie warto dla tego umierać. Zobaczymy, czy z faktu, że mogę teraz testować grę nie wyniknie to, że znudzi mi się ona, zanim ujrzy oficjalnie światło dzienne. Sama gra i moje wrażenia to materiał na kolejne newsy. Jest wporzo, ale na prawdę jest dużo błędów do wyeliminowania.ets2_00067Jeżeli dostanę zgodę, to być może któregoś dnia pojawi się materiał z ciekawymi screenami z błędami ;-).

A tymczasem cztery screeny, które zrobiłem specjalnie dla Was. Screeny żywcem z gry, bez żadnej obróbki. Jeżeli dobrze pamiętam, narzekaliście że rzadko pokazywany jest MAN. Dlatego właśnie na tapetę wybrałem pojazd tego producenta. Kolejnym będzie Renault Premium 😉

Ps. dodam tylko, że zgodnie z treścią newsa, jeżeli gra po premierze będzie miała jakieś błędy, to odpowiedzialność ma spaść na mnie ;-P

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 17
  • 13
  • 21 132
  • 456
  • 10 948