Jedną z możliwości urozmaicenia ekonomii gry jak i samej rozrywki są zdarzenia losowe, które będą nam przysparzały albo odbierały trochę gotówki.  Przykładowo takie zdarzenie mogłoby wyglądać tak:

Negatywnie:
“Urząd Skarbowy przeprowadził kontrolę w twojej firmie. Niestety znaleziono drobne nieprawidłowości. Nałożono na Ciebie karę X Euro”

Mogłoby być też pozytywne:
“Twój partner biznesowy jest bardzo zadowolony z wykonanej przez Ciebie pracy. Postanowił zapłacić Ci dodatkowo X Euro.”

Mogłoby być też słodko kwaśne:
“Niestety Twój dziadek zmarł. Zostawił Ci jednak X euro w spadku”

Naszym zdaniem takie zdarzenia urozmaiciły rozgrywkę. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc w stworzeniu przykładowej listy takich zdarzeń. Prosimy abyście umieszczali w komentarzach do newsa swoje propozycje takich wydarzeń. prosimy umieszczać je zgodnie z następującym schematem:

Opis wydarzenia:
Wartość minimalna:
Wartość maksymalna
Częstotliwość występowania (bardzo rzadko, rzadko, od czasu do czasu, często, bardzo często, raz w czasie rozgrywki itp.)

Przykładowo:

Opis wydarzenia: Niestety Twój krewny zmarł. Zostawił Ci jednak X euro w spadku
Wartość minimalna: +2500 euro
Wartość maksymalna: +25000 euro
Częstotliwość występowania: Bardzo rzadko, 5 razy w ciągu rozgrywki.

Prosimy abyście w miarę poważnie podeszli do sprawy. Poczucie humoru jest mile widziane. Ważne żeby jednak zachować dobry smak. Pamiętajcie jest to gra w którą ma móc zagrać kilkulatek. Prosimy też o nie dublowanie pomysłów, które zostały wcześniej napisane.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948