Tak, jeszcze tam nas nie było! Mamy przyjemność poinformować iż właśnie uruchomiliśmy własny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/ets2.polska . Ale to nie jedyna informacja jaką chcieliśmy ogłosić.

Facebookowy profil pod wskazanym adresem jest gotowy. Zapraszamy do polubienia go. Będziemy starali się aby dopełniał, ani nie konkurował z blogiem. Także gdy zauważycie że news mimo obietnic się nie pojawia, to całkiem możliwe, że wyjaśnienie znajdziecie na Facebooku. Będą tam też rozliczne ankiety, a może nawet materiały, których nie znajdziecie na blogu 😉

Przy okazji informujemy iż uruchomiliśmy podstronę: Dołącz do nas!. Już dziś znajdziecie tam dwie propozycje współpracy z nami. Stopniowo będą się pojawiały kolejne. Tym samym zaczynamy obiecaną dawną rekrutację. Puszczamy dotychczasowe próby w niepamięć. Zaczynamy od zera rozbudowę z zespołu. Zapraszamy więc do zgłaszania swoich kandydatur. Prosimy jednak abyście ten nabór traktowali poważnie ;-). Liczymy na poważne propozycje.

Wracając bliżej do tematyki ETS2. Excalibour Publishing – wydawca ETS2 w Wielkiej Brytanii, opublikował coś co nazwał Gameplayem. Naszym zdaniem to nic specjalnego, jednak na specjalną prośbę użytkowników, z racji czysto-redakcyjnego obowiązku wspomniany materiał Video zamieszczamy poniżej:

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 16
  • 11
  • 13 724
  • 456
  • 10 948