ets2_xmas_event_blog_001

SCS: EKSPRES POLARNY!

 SCS Software ma dla Was bardzo ważną wiadomość.

Mówiąc wprost, jest problem! Chłopaki i dziewczyny ze studia tworzącego grę otrzymali właśnie bardzo tajemniczy list z niepokojącą informacją! Święty Mikołaj może nie być w stanie samodzielnie dostarczyć wszystkich prezentów na czas ! Pilnie potrzebuje on ziomków, którzy ogarniają logistykę i są gotowi pomóc Świętemu wykaraskać się z kłopotów, nadrobić zaległości i wyjść na prostą! Pomożecie?

 Oto kilka szczegółów, które przydadzą się dobrym elfom kierowcom, którrzy będą chcieli pomóc w dostarczeniu wszystkich prezentów na czas. Zadanie polega na pokonaniu z naczepami pełnymi prezentów (naczepami w świątecznych malowaniach) dystansu będącego równoważnością odległości siedziby SCS Software w Pradze od Bieguna Północnego. Chyba dacie radę przekalkulować odległość? ;-).

Co oczywiste, dystans ten nie musi być wykonany na raz, w ramach jednej dostawy wewnątrz gry. Liczy się łączny dystans pokonany w grze z naczepami tego typu. Progres możecie sprawdzić na swoim profilu na platformie World of Trucks .
 

 

Jak w ogóle zabrać się za pomoc Mikołajowi?

  1. Należy mieć grę (i profil gracza którym gramy) połączoną z profilem na platformie World of Trucks
  2. Należy zaktualizować grę do wersji 1.15. Aktualizacja 1.15 jest już dostępna na platformie STEAM. Wersja dla niekorzystających ze STEAMa będzie dostępna w przyszłym tygodniu.
  3. Naczepy z prezentami znajdują się w aktualizacji. 1.15. Należy pokonać z nimi wspomniany odcinek. Informacje o postępie będą pojawiały się na profilu World of Trucks.
  4. Ciężarówka nie musi być pomalowana w barwy świąteczne. Malowanie samej ciężarówki nie ma wpływu na zadanie. Jednakże, jeżeli komuś zależy aby mieć ciężarówkę komponującą się malowaniem z naczepą, może kupić paczkę malowań dla ciężarówek – Christmas Paintjobs DLC.
 
Oczywiście Mikołaj, to równy gościu. Elfy nie będą więc pracować za darmo! W zamian za udzieloną pomoc i wykonanie zadania Ekspres Polarny 2014, Mikołaj przewidział nagrodę! Każdy kto wykona zadanie otrzyma Raven Truck Design DLC. Ten oryginalny zestaw tunningowy nie będzie dostępny udostępniony do sprzedaży. Jedyną opcją, pozwalającą na jego zdobycie klucza aktywacyjnego do tego dodatku jest udana pomoc Mikołajowi!
 

 
Jak wspomnieliśmy, premierę miała aktualizacja 1.15. Więcej o zawartości tej aktualizacji przeczytasz w naszym poprzednim wpisie.
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 17
  • 13
  • 21 132
  • 456
  • 10 948