W całym kraju panuje właśnie cisza wyborcza, a my zachęcamy do głosowania na nas! Pogięło nas? Nie! 🙂 Nikt z nas nie startuje w wyborach samorządowych.  Startujemy w troszkę innych wyborach. Wyborach na ulubiony serwis fanowski organizowanych przez SCS Software.

Wszystkie statystyki naszego bloga mówią, że jesteście dobrymi, lojalnymi odwiedzającymi. Że znaczna większość z Was odwiedza nas regularnie, czekając niecierpliwie na nowe informacje. Bardzo nas to cieszy. 🙂 Dzięki temu wiemy, że mamy się dla kogo rozwijać :-). Mamy głęboką nadzieję, że Wasza lojalność nie jest tylko pozorna. Że nie wstydzicie się korzystania z naszego serwisu. Prosimy więc Was, drodzy czytelnicy, o małą przysługę. Jeżeli cenicie sobie nasz serwis i pracę jaką wkładamy w jego tworzenie, prosimy zagłosujcie na nas w wyborach na ulubiony serwis fanowski, organizowanych przez SCS Software.

Jak to zrobić? Zadanie jest dziecinnie proste. Wystarczy wejść na blog SCS-u , odnaleźć po prawej stronie ankietę, następnie zaznaczyć adres naszego serwisu (eurotrucksimulator2.pl) i kliknąć Vote.

Gorąco liczymy na Wasze głosy. Pomogą one wzmocnić naszą pozycję jako wiarygodnego partnera dla SCS Software. Dzięki temu będziemy w stanie zdobyć dla Was więcej zakulisowych informacji i ciekawych materiałów.
Z poważaniem Redakcja serwisu Eurotrucksimulator2.pl
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 24
  • 10
  • 13 777
  • 456
  • 10 948