Powinniśmy chyba zacząć od samokrytyki. Bowiem w wycieczkę za kulisy SCS Software, zamiast nas, zabierze Was… anglojęzyczny youtuber DaSquirrelNuts.

Bez owijania w bawełnę – Piotrek w siedzibie SCSu był niejednokrotnie ale nigdy mu się nie chciało zrobić ani wywiadu, ani relacji. Zresztą z angielskiego jest słabszy niż rodowity Brytyjczyk w osobie DaSquirrelnutsa. Nie mówiąc już o doświadczeniu w tworzeniu filmików, którego zwyczajnie w ogóle nie posiada. No i pytanie w jakim języku trzeba by zrobić filmik, skoro komunikacja i tak by była po angielsku. No cóż, choćby Piotrkowi się teraz nagle zechciało robić taki filmik, to nie będzie w tym w żaden sposób odkrywczy.

Korzystamy więc z sytuacji i sukcesywnie prezentujemy kolejne z czterech odcinków relacji z wizyty Squirrela w Pradze. Łącznie będzie to godzina materiału, w całości w języku angielskim. Na ten moment nie mamy wiedzy jak robić napisy do już istniejących filmików  ani zgody na postprodukcję i wrzucenie na własny kanał. Być może postaramy się w najbliższej przyszłości przygotować omówienie każdego z filmików.

Część I – Biuro, tworzenie modeli oraz symulatora autokarów oraz Actrosa MP4

 

Część II – DLC Skandynawia

 

Część III – American Truck Simulator


Część IV – Wywiad z szefem SCS Software

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 101
  • 46
  • 16 615
  • 456
  • 10 948