Intrygowało Was jak wygląda i pracuje studio SCS Software? Chcieliście zobaczyć studio od środka? No to w drogę. 

Na początku tego roku siedzibę SCS Software odwiedził znany brytyjski youtuber zajmujący się symulatorami – DaSquireelNuts. Nakręcony przez Niego, anglojęzyczny materiał, możecie zobaczyć w tym wpisie. Teraz, podobną szansę dostał nasz rodak – nie kto inny jak Wujek Bohun!

Zapraszamy do obejrzenia jego wideorelacji z wizyty w siedzibie SCS Software. (Niestety Wujek wyłączył możliwość umieszczania filmów na stronach).

Do Pragi Wujek Bohun przyjechał, na zaproszenie studia, dwa tygodnie temu. Przewodnikami jego wycieczki po studiu byli Polscy pracownicy Studia – Eryk Dwornicki oraz Piotr Łuciuk. Obu z nich powinniście dobrze kojarzyć z polskiej społeczności gry. Piotra mogliście usłyszeć też w jednym z nagrań Wujka Bohuna, Jako, że Bohun lubi spędzać aktywnie swój wolny czas,  to wizyta w siedzibie SCSu nie była jedynym punktem wizyty. Po niej Wujek wraz z Piotrem ruszyli w miasto, co także uwieczniono w nagraniu.

scs

Oglądając fragmenty poświęcone American Truck Simulatorowi, prosimy pamiętać, że gra jest wciąż w fazie produkcji i nie ma ustalonej ostatecznej formuły. Jej planowana zawartość wciąż ewoluuje. Pewne jest, że twórcy chcą aby w grze były TYLKO licencjonowane ciężarówki. Całkiem możliwe, że prezentowanego w nagraniu Volva nie zobaczycie w grze w dniu premiery!

To nie jedyne co chcieliśmy Wam przekazać. W telegraficznym skrócie przedstawiamy dalsze tematy.

1) W naszym sklepie SwiatSymulatorow.pl właśnie zakończyliśmy urlopową przerwę. A skoro był tydzień przerwy, to pora na tydzień promocji 😉 . Do 15.08 wszystkie gry w wersjach pudełkowych nawet do 30 zł taniej!

2) Ostatnio coraz głośniej o American Truck Simulator, co wróży coraz bliższą premierę. Z założenia, nie zajmujemy się tutaj tematyką ATS. Wszystkich zinteresowanych ATSem zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu Facebook poświęconego American Truck Simulator. Na profilu w najbliższych dniach będzie się działo na prawdę dużo!

3)Docierają do nas postulaty mówiące iż powinniśmy zrobić siostrzany serwis o ATSie. Wiemy o tym. Ale mówiąc absolutnie szczerze – nie chce nam się. Nasz mini-serwis o ATS – AmericanTruckSimulator.pl pozostanie póki co w niezmienionej formie – newsfeed + lista zebranych informacji. Serwis ETS2 za miesiąc skończy 5 lat. Końca rozbudowy ETS2 póki co nie widać. Serwis będzie miał więc sens istnienia jeszcze przez wiele miesięcy. Nie chcemy związać się na tak długo z kolejnym tytułem. Liczymy więc, że ktoś z Was stworzy serwis o ATSie z którego polska społeczność graczy będzie mogła być dumna i gdzie będzie mogła przychodzić po wysokiej jakości materiały dotyczące gry. Zachęcamy do działania ;-). Jeżeli serwis będzie tworzył na prawdę dobrą treść obiecujemy pomóc go rozreklamować :-).

4) Ekipa SCS Software w silnym, około 30 osobowym składzie pojawiła się w tym tygodniu na największych europejskich targach gier komputerowych – Gamescom. Niemiecki wydawca gry – Astragon Entertainment zaprezentował tam aktywne demo American Truck Simulator. A skoro ATS, to nie rozwijamy tego tematu na naszych łamach :-).

dresscode

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 446
  • 204
  • 128 593
  • 456
  • 10 948