Po wczorajszych dość burzliwych rozważaniach, dziś coś bardziej przyziemnego – materiał dotyczący fotorelacji z przejazdu z Plymouth do Cardiff. Czy ta fotorelacja stanowi dobitne zaprzeczenie naszych wczorajszych wątpliwości?  Czy to są już oficjalne beta testy?  Nie i nie. Są to co najwyżej wewnętrzne alfa-testy. Zapraszamy jednak do przeczytania artykułu i obejrzenia zdjęć (tu w formie pokazu, do obejrzenia także w galerii Krajobrazy).

SCS Software zdecydowało się zabrać nas w wirtualną podróż z Plymouth w południowo-zachodniej Anglii do Cardiff w Walii, Mercedesem z… kierownicą po lewej stronie. Nie należy jednak uznawać tego za błąd, gdyż opcja ta będzie wybierana przez nas przed kupnem naszej ciężarówki – zadecyduje więc o tym nasz niezależny wybór, po której stronie będzie umieszczona kierownica.

Sama trasa z Plymouth do Cardiff nie posiada jakichś nadzwyczajnych walorów krajobrazowych, poruszamy się głównie autostradą jedynie przed stolicą Walii wkraczamy na boczne drogi. Na zdjęciach nie widać dużo, jednak możemy wychwycić kilka elementów. Pierwszym z nim są drogowskazy, które zostały lekko zmodyfikowane w stosunku do UKTS. Dodatkowo pojawiają się także informacje o najbliższej stacji. Jadąc dalej będziemy mogli się natknąć fotoradar, przed którym kierowcy lubiący szybką jazdę, będą musieli nieco spuścić z gazu. Charakterystycznym obiektem odwzorowanym na tej trasie, jest Severn Brigde – most nad kanałem Bristolskim. Na jego tle w bliższym wydaniu przedstawiony jest Mercedes. Wkraczając na węższe drogi możemy dostrzec odwzorowane drogowskazy oraz typowy krajobraz dla tej części Wysp Brytyjskich.

Czy tylko nam się wydaje, że na jednym ze screenów widać bardzo ciekawą naczepę? 😉

 

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 113
  • 53
  • 16 627
  • 456
  • 10 948