Ostatnimi czasy, na blogu, najbardziej “produkowali się” Ropasiak z Wombatem. Teraz pora, by do głosu wrócił Piotrek. A skoro pisze on, to przed Wami nic innego jak materiał… o sprawach bieżących.

1) Klucze i konta z Allegro

Mieliśmy głęboką nadzieję, że temat oszustów na Allegro jest tematem przeszłym. Niestety, powrócili oni na tę platformę. Znów możemy znaleźć oferty sprzedaży kluczy do Euro Truck Simulator 2 za śmieszne pieniądze. Ponownie jednak, są to osoby, które najzwyczajniej w świecie was oszukują. To, że klucz po wpisaniu działa, to nie znaczy że jest legalny i że zawsze będzie działał. Jedynymi pewnymi sprzedawcami kopii cyfrowych w Polsce są:
-CDP.pl: https://cdp.pl/gry/euro-truck-simulator-2
-Sklep Keye.pl, wraz ze swoim kontem na Allegro: http://allegro.pl/gra-pc-euro-truck-simulator-2-pl-cd-key-klucz-24-7-i3270911519.html

Kwestię aukcji, na których możecie być wprowadzeni w błąd monitorujemy w tym wątku na naszym forum: http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum/temat-tanie-klucze-z-allegro-ets-2–3147?pid=56616#pid56616 Jak się okazuje, podobne sytuacje mają miejsce też nas serwisie Tablica.pl

2) Przerwa techniczna forum

Informujemy, że dziś, w godzinach wieczornych nasze forum internetowe zostanie wyłączone. Planujemy wykonanie kilku prac optymalizacyjnych i technicznych. Forum powinno powrócić do sieci jeszcze w nocy, najpóźniej jutro rano. Godziny wyłączenia i powrotu nie są jeszcze znane.

3) Post scriptum do tekstu “Wombat paczy na pacza”

Tekst Wombata wywołał lawinę komentarzy – dotyczących zarówno samego tekstu jak i zawartości patcha. Pragniemy więc przypomnieć, że tekst jest subiektywnym spojrzeniem Wombata na patcha. Autor opisuje w nim, to co jego zdaniem jest ważne. Nie wymienia on natomiast żadnej oficjalnej listy zmian w patchu. Gdyby wypisywać wszystkie naniesione w grze zmiany, należałoby zrobić bardzo długą listę, zawierającą setki pozycji. Prawdopodobnie większości z tych zmian, nawet byście nie zauważyli (przykładowo poprawki progów czy schodków w modelach ciężarówki). Patche mają to do siebie, że nie wszystko widać, a to co widać, wcale nie musi być najważniejsze.

To, że Wombat nie napisał nic o Iveco Hi-Way oraz o efektach najechania na linię między jezdnią a poboczem, to nie znaczy że ich nie ma. Każdy ma prawo do prywatnej oceny i spojrzenia na sprawę z jakiejś, wybranej przez siebie strony. Wombat wybrał taką, a nie inną. A poza tym, chyba nie liczycie, że będziemy Wam psuć niespodziankę i mówić absolutnie o wszystkim?:>

4) Ankieta dotycząca symulatora ciężarówek

Jak już wspominaliśmy na facebooku – Pewna grupa zapaleńców rozważa stworzenie symulatora ciężarówek zawierającego tylko tryb multiplayer i funkcje społecznościowe. Zanim się na to porwą, chcieliby jednak poznać bliżej wasze opinie. Prosimy więc abyście poświęcili chwilę i wypełnili ankietę, w tym kilka krótkich pytań otwartych
https://docs.google.com/forms/d/1nCIzgAKH-xx2ej8FrCWbfJcLxdtxnXUAJRyoiOVUh14/viewform

Byłaby to całkowicie nowa gra, a nie żaden dodatek do ETS2. Wszystkich, którzy jeszcze nie wypowiedzieli się w ankiecie, prosimy aby to uczynili.

5) Multikonta

Regulamin naszego forum zawiera takie oto zdania: “1. Każdy użytkownik uprawniony jest do posiadania tylko jednego konta. W przypadku utracenia dostępu do wcześniej użytkowanego konta, lub chęci założenia drugiego konta (np. dla rodzeństwa) prosimy o kontakt mailowy z administratorem pod adresem pl [małpka ] eurotrucksimulator2.info lub na PW.

Zdecydowaliśmy się zrobić porządek z tymi kontami. W przypadku wykrycia faktu posiadania przez kogoś więcej niż jednego konta, wszystkie z tych kont zostaną na zawsze zablokowane i to samo będzie spotykało wszystkie kolejne konta tej osoby.

Postanowiliśmy jednak dać Wam okres przejściowy, pozwalający na zgłoszenie kont opisanych w cytowanym punkcie regulaminu. Jeżeli więc z jakiegoś powodu założyłeś więcej niż jedno konto na forum (np. konto dla brata, kumpla, firmy VS, konto założone z powodu zapomnienia hasła do poprzedniego), zgłoś nam to. Konta można zgłaszać wysyłając email na wspomniany adres lub wysyłając na forum PW do administratora o nicku Piotrek. W mailu prosimy o wymienienie nazw kont których dotyczy problem multikonta oraz wskazanie powodu ich założenia. Ostateczny termin nadsyłania “usprawiedliwień” mija 16 czerwca 2013 roku.

Przewidujemy, że w większości przypadków, jeżeli zgłaszający się nie przeskrobali nic na forum, sprawy będą  rozpatrywana z automatu na korzyść tych użytkowników.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 69
  • 11
  • 128 048
  • 456
  • 10 948