1) Oświadczenie w sprawie forum

Niestety, mimo prób bazy danych forum nie udało się nam odzyskać. Wiąże się to z tym, iż  będziemy zmuszeni do postawienia forum praktycznie od zera. Być może uda nam się odzyskać styl wraz z jego zakodowaniem. Niestety całą konfigurację, a przede wszystkim bazę użytkowników i postów straciliśmy bezpowrotnie. Obecnie walczymy uparcie o odzyskanie choćby części tematów. Walczymy w sposób nietypowy – otwierając googlowską kopię każdego z działów i tematów. Następnie staramy się skopiować do Worda przynajmniej pierwsze posty w wątkach. Tylko tyle da się zrobić. Niestety jest to bardzo czasochłonna praca, a czasu i rąk do pracy w tej walce nam brakuje. Czekamy w pierwszej kolejności na reinstalację stylu. Nie jesteśmy w tym momencie w stanie powiedzieć kiedy forum powróci. 

2) Działalność bloga do czasu premiery gry

Wszystko co szalone, jakimś trafem zbiega się ze sobą w jednym czasie. Czas do marca będzie zakręcony dla nas. Prywatnie – szkoły, nauka, działalność, wypady na ferie (kto wyjeżdża ten wyjeżdża…). Będzie to też szalony czas jeżeli chodzi o ETS2. Zbliżająca się premiera to czas, kiedy powinniśmy w sposób bardziej intensywny informować o grze. Jest to też czas, gdzie będziemy informować nie tylko o materiałach udostępnianych przez SCS, ale także przekazywać różne informacje od wydawcy gry.

Nie możemy obiecać bardzo częstych updateów. Będziemy jednak starać się robić co w naszej mocy. Ten tydzień powinien być bogaty w materiały. Przed nami podsumowanie konkursu, materiał o Mercedesie Actrosie oraz to co przyniesie najbliższa przyszłość. Wyczekujcie więc kolejnych materiałów byle cierpliwie.

3) Dema i pirackie kopie

W odpowiedzi na często pojawiające się pytania, informujemy iż nie wyszła i najprawdopodobniej do okolic dnia premiery nie wyjdzie żadna wersja demonstracyjna gry. Ponadto, wbrew temu co niektórzy uważają, w internecie nie jest dostępna piracka wersja gry. Wszystkie rzekome piraty, to albo fake’i albo linki powstałe za pomocą generatorów. Wszystkim, którzy chcą się dołożyć cegiełkę do upadku SCS Software, przypominamy że piratowanie gier jest taką samą kradzieżą jak kradzież gry z półki w sklepie oraz stanowi naruszenie prawa autorskiego.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 111
  • 51
  • 16 625
  • 456
  • 10 948