Witajcie. Od dzisiaj rozpoczynamy nową “rubrykę” naszego bloga. Będzie to seria newsów o nazwie “Z listów i komentarzy” oparta na Waszych pytaniach/offtopicach z komentarzy oraz mailach które do nas przysyłacie. Na razie będzie się ona pojawiać w razie potrzeby, a w przyszłości być może w regularnych odstępach- co tydzień lub dwa. Przechodząc do odcinka pierwszego:

1) Data premiery

Informacje o niej znajdują się w zakładce “W skrócie”. Uwierzcie nam, wiadomo/wolno zdradzić tylko tyle ile tam jest napisane. Wiemy, że ta informacja Was elektryzuje, dlatego już na samym początku napisaliśmy, że o terminie premiery będziemy Was informować gdy tylko czegoś się dowiemy. Otrzymaliśmy właśnie zgodę na lekkie uchylenie rąbka tajemnicy. Euro Truck Simulator 2 wyjdzie definitywnie w II połowie 2011 roku. Możecie wierzyć lub nie, lecz to nie jest żadne opóźnienie. Gra jest nadal w fazie produkcji, dlatego nawet SCS nie jest w stanie podać daty ze 100% pewności. Informacje będą się ukazywać stopniowo: najpierw kwartał, potem miesiąc i dzień. Ale na to musimy jeszcze długo poczekać.

2) Wydawca i cena gry w Polsce

Są to rzeczy jeszcze bardziej niewiadome niż data światowej premiery. Z tego co wiemy nie rozpoczęto jeszcze rozmów z wydawcami. To że któraś firma wydała którąś z gier SCSu nie oznacza, że automatycznie wydadzą ETS2. Czytaliśmy sugestie, że ETS2 na pewno wyda FonoGAME bo wydało paczkę ETS: International. Tymczasem Extreme Truckera 2 wydaje City-Interactive. Nic nie jest pewne. O cenie gry zadecyduje wydawca, ale chyba nie powinniśmy się dziwić jak będzie trochę droższa niż poprzednie. Jeżeli otrzymamy jakieś wiarygodne informacje od wydawców/SCS na pewno je Wam przekażemy.

3) Screeny “krajobrazów”

Kilka razy pytaliście o to, kiedy SCS zacznie pokazywać świat gry. Narzekaliście że w koło ciężarówki, ciężarówki, ciężarówki. Przekazaliśmy ten wniosek do firmy. Obecnie sytuacja wygląda tak, że tereny posiadają wiele dziur z powodu modeli, które jeszcze nie powstały. Chłopaki jednak obiecali postarać się i pokazać w najbliższej przyszłości jakiś wykończony kawałek. Także bądźcie cierpliwi 😉

4) Akcja “ETS2- Zgłoś swój pomysł”

Akcja “ETS2- Zgłoś swój pomysł” wcale nie zapadła się pod ziemię. Mieliśmy tej jesieni dużo innej pracy, dlatego postanowiliśmy skorzystać z popularności jaką cieszy się ta akcja i pozwolić Wam przesyłać swoje propozycje dłużej. Pierwotnie mieliśmy wysłać propozycje do SCSu gdy pojawi się setny komentarz. Obecnie zdecydowaliśmy się na próg 200 komentarzy, który niedawno został przekroczony. Na ich podstawie pracujemy teraz nad ostateczną listą. Miejcie miłosierdzie nad nami- aktualnie trwa sesja ;-).  Obiecujemy że jeszcze w tym miesiącu lista trafi na biurko Pavla Sebora! Element zbierania podpisów sobie darujemy 😉

5) “Trzeci projekt”

Obiecaliśmy Wam więcej informacji o “trzecim projekcie”. Pamiętamy o tym. Obietnica nie oznaczała, że napiszemy o nim za dzień czy tydzień. Przy okazji proponowaliśmy Wam abyście zajrzeli do “Szatana z siódmej klasy”. Tam możecie znaleźć pewną inspirację, która naprowadzi Was na trop tego projektu. Chyba nikt z Was nie zajrzał do tej książki ;-(. My na razie pomilczymy jak zaklęci :P.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948