Dzisiaj mamy dla Was dwa, dotyczące Euro Truck Simulator 2,  fragmenty wywiadów. Jeden zapewne już znacie – pochodzi z wywiadu przeprowadzonego przez serwis Midlifegamer.net z Pavlem Seborem. Drugi z nich to kompletna nowość- fragment niepublikowanego jeszcze wywiadu, który przeprowadził serwis HardTruckSite.pl z Marcinem Zalewskim z firmy FonoGame . My pokazujemy tylko kawałek o ETS2. Całość będziecie mogli przeczytać za kilka dni na HTSie.

Całość przeczytacie klikając:

Fragment wywiadu z Pavlem Seborem z SCS Software przeprowadzonego przez serwis Midlifegamer.net

Xero: Co będzie kolejnym tytułem od SCS Software? Czego gracze mogą się spodziewać od was w najbliższej przyszłości?
Pavel Sebor: Po tym co dotąd ujawniałem, nie będzie żadną wielką niespodzianką fakt, że pracujemy nad kolejnym symulatorem ciężarówki. Tak jak z każdą kolejną grą, tak i teraz próbujemy kolejny raz podnieść poprzeczkę- poprawić wygląd, pogłębić samą rozgrywkę, zwiększyć ilość detali otaczającego świata, stworzyć symulację bardziej podobną do realnego świata. W poprzednich grach nie całkiem udało nam się zrealizować nasze ambicje dotyczące tych właściwości. Czasem musieliśmy zrobić jeden krok wstecz, aby potem móc zrobić dwa kroki naprzód. Przekraczany budżet lub określony dzień oddania gry do produkcji zmuszały nas do wydawania gier zawierających więcej kompromisów, niż byśmy chcieli. Nasi lojalni fani, którzy, śledzą nasze tytuły od lat, często narzekają, że nowa gra daje trzy nowe możliwości a zabiera dwie z poprzednich tytułów. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy już punkt, od którego nasze gry będą się już tylko rozwijać, w sposób, który wprawi lojalnych fanów w podekscytowanie.

źródło: Midlifegamer.net

A także niepublikowany fragment wywiadu udzielonego przez Marcina Zalewskiego z Fonogame serwisowi HardTruckSite.

HTS: Twoje słowa wróżą dłuższą przygodę z symulatorami ciężarówek. Czy zamierzacie walczyć o kolejne symulatory nie tylko ciężarówek. I to co najbardziej elektryzuje fanów- czy zamierzacie walczyć o wydanie ETS2 w Polsce? Zechcesz nam zdradzić coś czego jeszcze nie wiemy o tej grze?

Marcin: Nie będziemy skupiać się bynajmniej tylko na symulatorach – wydaje mi się, że wydanie jednego wspólnego zbioru dotychczasowych tytułów było najlepszym rozwiązaniem. Nie chciałbym zdradzać za dużo z naszych planów – zanim przejdą w realizacje mija zawsze trochę czasu – jednak myślę że ETS2 jest naturalną kontynuacją objętego przez nas kursu wobec fanów i partnera. Podejmiemy wszystkie możliwe starania, aby być polskim wydawcą tej gry. Jedyne co mogę na razie powiedzieć o ETS2 jest to, że zmiecie wszystkich z nóg –  nad tym tytułem pracuje teraz praktycznie dwa razy więcej osób niż nad jedynką. Poziom graficzny, detali oraz map plus poszerzenie możliwości tworzenia oraz modyfikacji zawartości gry już na tym etapie produkcji bije o głowę swoją poprzedniczkę. Powiem tyle – warto czekać na ETS2!

Opublikowano dzięki uprzejmości serwisu HardTruckSite.pl

Jeszcze tydzień temu informacje od Marcina mogłyby być sensacją. Dzisiaj potwierdzają, że to co piszemy na blogu to nie życzenia, tylko fakty

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 8
  • 13 768
  • 456
  • 10 948