Jak wielu z Was zauważyło, w ostatnich tygodniach chodziliśmy całkowicie niezależnymi ścieżkami względem bloga SCS Software. Dzisiaj spróbujemy Wam przedstawić dwa zagadnienia, które były za krótkie by opisywać je pojedynczo.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy przedstawić wam filmik z sesji nagrywania dźwięków dla pojazdu Renault Magnum. Film ten nie wnosi niczego nowego jeżeli chodzi o samą grę jak i procedurę pozyskiwania dźwięków. Jest on za to okraszony pewną dawną humoru, która powoduje, że oglądanie go nie będzie wtórne. Filmik też daje nam dodatkowe przesłanie – Skoro przeprowadzono sesje nagraniowe przy współpracy ze Scanią i Renault,

SCS stara się nadążać za oczekiwaniami i uwagami ze strony fanów. Wielu z nich narzekało na wygląd lusterek Scanii R. Twórcy gry potraktowali tę uwagę bardzo poważnie. Zostały one wymodelowane od nowa. Mamy nadzieję, że podoba się Wam ich nowy wygląd. Na dodatek SCS Software zdecydowało się aby pokazać jedną z kolejnych tunningowanych odsłon trucka Scanii. Jak uważacie? Rezultat jest dobry, czy wyszedł im kicz?

Chcielibyśmy poinformować wszystkich fanów, którzy są amatorami banalnych, pirackich kradzieży z internetu. Gra Euro Truck Simulator 2 jest nadal w fazie produkcji i nie opuściła ona jeszcze studia SCS Software. To co niektórzy z Was pobierają z internetu to FAKE. Ktoś stworzył archiwum z nie wiadomo jakąś treścią, zabezpieczył hasłem i tym samym rozpoczął burzę internetową… Otrzymaliśmy już kilkanaście maili z prośbą o podanie hasła do rozpakowania.

A więc informujemy raz jeszcze. To nie jest ETS2, a my żadnego hasła nie mamy. Nawet gdyby to był ETS2 a my mielibyśmy hasło, to nie udostępnialibyśmy go nikomu – piratom nie pomagamy!

 smr1smr2smr3

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 16
  • 11
  • 13 724
  • 456
  • 10 948