W niedzielę Wujek Bohun – znany i lubiany polski YouTuber tworzący filmy dotyczące symulatorów opublikował wyjątkowe wideo – dwugodzinny wywiad z przedstawicielami studia SCS Software – twórców Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator. O czym mówili?

W czasie wywiadu Wujek Bohun miał okazję zagrać w nadchodzący dodatek do ETS2 i ATS – Heavy Cargo – ciężkie ładunki, czyli tak zwane Overveighty! Ta para dodatków już wkrótce będzie miała swoją premierę. Pisaliśmy o nich już tutaj i tutaj. Temu tematowi poświęcono część rozmowy. Ale zaledwie małą. Wujek oraz Eryk i Piotrek z SCS Software mieli znacznie więcej do powiedzenia i przedyskutowania. Rozmawiali między innymi o dodatkach mapowych, odświeżeniu starej części Europy, o tym jak studio wybiera, projektuje i tworzy funkcje do gry, o tym co by zmieniło (a raczej czego by nie zmieniło) wprowadzenie DirectX 11 i Vulcanu. Wujek Bohun próbował wyciągnąć też deklaracje dotyczące funkcjonalności zakupu naczep. Czy to mu się udało? Co odpowiedzieli przedstawiciele czeskiego studia? Odpowiedź w filmiku.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że film jest mega długi – 2:09h. Dlatego też, na potrzeby tych, którzy nie mają wolnych dwóch godzin, poniżej przedstawiliśmy w punktach to o czym Bohun rozmawiał z pracownikami SCS Software i co mu odpowiedzieli. Aby nie psuć zabawy tym, którzy zdecydują się na obejrzenie całego filmiku, zestawienie ukryliśmy używając funkcjonalności tzw. spoilera. Jeżeli więc chcecie je przeczytać naciśnijcie na poniższym pasku na symbol plusika przy słowie rozwiń.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 163
  • 96
  • 13 916
  • 456
  • 10 948