Pamiętacie, gdy Wombat pisał o o menedżerze screenów, przy próbie włączenia którego, Piotrek krzyknął ‘nie ruszaj’? Dziś rąbka tajemnicy, powiązanego z tą funkcją uchyliło SCS Software.

no images were found

Jak już wcześniej , niejednokrotnie między wierszami, sugerowaliśmy SCS pracuje nad projektem o nazwie World o Trucks, poniekąd związanym z ETS2.

Celem WoTr jest stworzenie środowiska, gdzie Wy – miłośnicy wirtualnych ciężarówek, moglibyście się spotykać, rozmawiać i konkurować między sobą, w rozległym świecie wirtualnego transportu ciężarowego. Projekt miałby obejmować nie tylko ETS2, ale w przyszłości także kolejne produkcje studia!

Wkrótce po premierze najbliższego patcha SCS Software zamierza wydać kolejną aktualizację gry, będącą obecnie w fazie wnikliwych testów. Ta aktualizacja doda kilka nowych funkcji do gry, które nieco rozszerzą rozgrywkę.

To co zobaczycie we wspomnianej aktualizacji, będzie pierwszym krokiem w ramach WoTr. Plany SCS-u są ambitne więc sami określają to tylko jako pre-alfę World of Trucks. W imieniu twórców prosimy o wyrozumiałość i o to byście nie oczekiwali od razu zbyt wiele. Projekt będzie się powoli rozwijał, ale droga do realizacji wszystkich marzeń związanych z WoTr jest długa i wyboista…

Korzystając z okazji pragniemy poinformować iż lider naszej forumowej ekipy – Goro zrezygnował z funkcji i przeszedł na zasłużoną, branżową emeryturę. Goro to klasa sama w sobie! Jak twierdzili niektórzy – człowiek robot. Na posterunku zawsze kiedy potrzeba – świątek, piątek czy niedziela. Człowiek, który zawsze był gotów do pomocy, do każdego podchodził obiektywnie i starał się być wyrozumiały. Gdyby nie jego zaangażowanie, forum prawdopodobnie już by nie istniało!

W imieniu całego zespołu pragniemy mu podziękować za włożony trud i życzyć powodzenia i wszystkiego co najlepsze, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym! Szerokości Goro!!!

Takiego człowieka w zespole nie jest łatwo zastąpić. Od razu pragniemy poinformować, że na ten moment nie przewidujemy uzupełnienia zespołu moderatorskiego.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 180
  • 104
  • 13 933
  • 456
  • 10 948