Czas by temat tworzonego DLC Road to the Black Sea powrócił na łamy portalu! Dziś obok fotek z nowego DLC – trochę informacji dlaczego działamy tak a nie inaczej.
 
Społeczność graczy jest zróżnicowana. Są osoby, które subskrybują i mają włączone powiadomienia dla wszystkich kanałów SCS Software, śledzą nas, czytają fora i forum SCSu. Regularnie odwiedzają kluczowe adresy. Tych osób nigdy nie zdziwię jakąkolwiek informacją. Ba, niektórzy mogą nawet mnie zagiąć. Po niemal 9 latach prowadzenia serwisu, rzadko kiedy mam czas na odpalenie ETS2. 
Są też osoby, które informacje pozyskują z social media. Z mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł. A wiadomość na Facebooku albo im się wyświetli, albo i nie… To że lajkujecie nasz czy inny profil nie gwarantuje, że Facebook wyświetli Wam info o nowym wpisie. SocialMedia tną zasięgi. Teoretycznie mamy ok 85 000 lajków na fejsie. Zgodnie ze statystykami fejsa informacja wyświetli  się około 8-10 tysiącom osób, a to przekłada się na około… 3-4 tysiące wejść w newsa z informacją. Wrzutka na FB szybko ginie. 2 tygodnie po wpisie o Renault T ponownie zaczęły hurtowo spływać pytania o datę premiery ciężarówki…
Dlatego, skoro przy konkretnej wrzutce informacja trafi do niewielkiego odsetka, ostatnimi czasy dużo eksperymentuję jak zapewnić to by informacja trafiła do jak największego odsetka graczy. Stąd też pojawiały się i będą się pojawić “Reuploady” – ponowne wrzutki informacji, które już kiedyś pojawiły się na kanale FB. W tym newsie widzicie screenshoty z tworzonego dodatku Road to the Black Sea. Na pewno część z Was widziała je już na kanale FB w formie pokazu slajdów.
Statystycznie 85% z Was ich nie widziało. Stąd też towarzyszą one także i temu wpisowi (pozostałe 15% proszę o pogodzenie się z dublem). Czasem więc zestawy screenshotów pojawią się nie tylko w newsie ale i w slajdowisku (które nawiasem mówiąc bardzo dobrze się klikają) . Co lepsze screenshoty, które będą będę w stanie opisać bardziej porywająco niż “Betonowy most na terenach nowego DLC”, od czasu do czasu będą trafiać do Facebookowych galerii. 
Nie wykluczam też wprowadzenia od czasu do czasu wpisów – “agregatorów” zbierających kluczowe informacje z jakiegoś czasu, lub dotyczące jakiegoś tematu. Możecie być pewni – celem jest zapewnienie dotarcia z ważnymi informacjami do jak największej liczby osób, a nie “repostowanie” aż post dobije do 85 tysięcy wyświetleń 😉 W celu zwiększenia zaufania (w tym skryptów FaceBooka) wprowadziłem rozliczne zmiany techniczne “na zapleczu” wliczając w to certyfikat SSL.
 
A wracając do tematyki DLC Road to the Black Sea, – premiera dodatku jeszcze w tym roku. Wiadomo tylko tyle i aż tyle.

Co, jak, kiedy?

  • Data premiery: Końcówka 2019 r.
  • Cena sugerowana: Jeszcze nie ogłoszona
  • Tereny – zgodnie z newsem Rumunia, Bułgaria, wschodnia Tracja (europejska część Turcji)
Do końca lipca na stronie pojawi się z całą pewnością kilka wpisów o dodatku, zostaną zebrane wszystkie kluczowe info. Natomiast na Facebooku jakieś wrzutki: newsy, slajdowiska bądź screenshoty opatrzone komentarzem powinny się pojawiać w tym czasie co 2-3 dni. 
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 178
  • 103
  • 13 931
  • 456
  • 10 948