Gdy opublikowaliśmy ostatni materiał, jeden z komentujących życzył nam miłych wakacji. Dopiero wtedy zorientowaliśmy, że rzeczywiście, właśnie rozpoczęły się wakacje.

Przyznam szczerze, że szczerze zazdroszczę Wam tego, że macie coś takiego jak wakacje. Ja jako student mam je tylko w teorii. Serwisy, organizacja pozarządowa… No i przygotowania do samej premiery gry, o sesji poprawkowej we wrześniu nie wspominając. Wakacje nie powinny być czasem na marudzenie. Skupmy się więc na tym co przed nami.

Jestem człowiekiem, który ma głowę pełną pomysłów. Pomysłów, które w tej głowie żyją i są dopracowywane. Na dzień dzisiejszy mam gotowe koncepcje kilku akcji, działań i serwisów, które chciałbym wprowadzić w życie, dla dobra społeczności sympatyków symulatorów ciężarówek. Niejednokrotnie jednak przekonaliście się, że nie można do końca wierzyć moim słowom. Często, z mojego powodu łapaliśmy opóźnienia. Michcio i Ropasiak przygotowywali projekt tekstu niemal od ręki a następnie mijały nawet dwa dni zanim ja tekst przeczytałem i poprawiłem. Dodatkowo kilkakrotnie zapowiadałem kilka akcji, wydarzeń czy działań, które nie zostały zrealizowane. M.in. miał zostać powiększony zespół serwisu, ponownie wystartować forum, rozpocząć się kurs prowadzenia serwisów internetowych i for. Miało być coś dla fanów Virtual Spedition. Miało pojawić się kilka tekstów, miała być kontynuowana seria “Goście piszą”, preorder itp.

Wszystkiego tego nadal nie ma, mimo ze do premiery coraz bliżej. Dlatego właśnie, zanim zrealizujemy nowe pomysły kłębiące się w mojej głowie, w pierwszej kolejności postaramy się zrealizować jak najwięcej z naszych dawnych obietnic. Zaczniemy już wkrótce. W ciągu dwóch dni postaramy się uruchomić nową podstronę – współpraca. Będziemy chcieli aby w pierwszej połowie lipca przeprowadzić rekrutacje mające na celu wzmocnienie naszego serwisu. W tym miesiącu nasze zaangażowanie w tematykę symulatorów cięzarówek osiągnie nowy wymiar. Można śmiało powiedzieć, że moje życie w tym miesiącu będzie się w całości kręciło wokół ETS2 i STDS. Więcej na ten temat dowiecie się wkrótce. :-). Odrobinę przerwy od internetu i tematu gier będę miał najprawdopodobniej dopiero na końcu sierpnia lub we wrześniu.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948