Zastanawiałem się nad tym w jakiej formie napisać tego newsa. Najlepiej chyba prosto z mostu. Wybaczcie więc ogromną prywatę.

Za niemal miesiąc miną cztery lata od powstania tego serwisu. Życie młodego człowieka – w tym momencie 25 lat, w momencie powstawania – lat 21 może się w ciągu tych 4 lat zmienić diametralnie. Nie ma co kryć, wszelkie próby budowania zespołu, na przełomie tych 4 lat zakończyły się tym, że portal w tym momencie prowadzę zupełnie sam. Jest to przede wszystkim winą marnego zarządzania zespołem z mojej strony.

Dość spontanicznie pojawiła się szansa urlopu, którą skwapliwie wykorzystałem. Rezultat? Ponad miesięczne zaległości na blogu. Jedynym śladem mojej działalności jest aktualizacja podstrony Aktualizacji., tak aby zawierała informacje o aktualizacji 1.11.

Z jednej strony jestem Wam winien przeprosiny, za to że blog nie przekazuje na bieżąco najważniejszych informacji. Z drugiej czuję potrzebę prosić o wybaczenie i zrozumienie. Mówiąc szczerze. Po tych niemal 4 latach mam serdecznie dość prowadzenia tego serwisu. Zakładając go nie wiedziałem jak się zmieni moje życie. Co najważniejsze, nie zakładałem że po upływie 4 lat gra będzie dalej rozwijana i społeczność będzie nią zainteresowana. Obstawiałem raczej iż w sierpniu 2014 będą trwały prace nad ETS3. Tymczasem ETS2 jest wciąż rozbudowywane i będzie rozbudowywane przez kolejny rok, jeżeli nie dwa.

Czwarte urodziny przypadną na początku września. Do tego momentu daję sobie czas na decyzję. Albo serwis zakończy swoją działalność, albo zbuduję zespół redakcyjny. Kilkakrotnie próbowałem zacząć go budować, lecz zawsze odnosiłem porażkę. Nie tylko z winy jakości kandydatów, lecz także z winy swojej. Nie miałem czasu na odpowiednią analizę kandydatów, nie mówiąc o wnikliwych rozmowach ze zgłaszającymi się osobami. Pytanie więc, czy przy kolejnej próbie znów poniosę porażkę. Zdaję sobie sprawę, że nie mam co liczyć na oszlifowanych, utalentowanych rzemieślników. Mogę liczyć jedynie na amatorów i talenty do oszlifowania. Koncept w mojej głowie narodził się prosty. Przeszkolić kilka – kilkanaście osób z prowadzenia serwisów internetowych, a następnie najlepszym zaproponować prowadzenie tegoż. Okłamię jednak was, gdy powiem, że mam już przygotowany program szkolenia, wszelkie materiały i szkolenia.

Cóż mogę powiedzieć. Mogę tylko poprosić aby wszelkie osoby zainteresowane współtworzeniem redakcji EuroTruckSimulator2.info lub też chociażby szkoleniem, wysłały coś w rodzaju swojego CV oraz próbnego tekstu na adres mailowy serwisu pl@eurotrucksimulator2.info. Ja postaram się tych zgłoszeń nie zmarnować.

Wracając do ścisłej Euro Truckowej treści. 1.11 pojawiło się ponad dwa tygodnie temu. Szczegóły i linki dostępne są na podstronie Aktualizacji. Nad łatką nie ma co się dłużej rozwodzić. Wszak już niedługo 1.12. Mogę wręcz zaryzykować stwierdzenie, że gdyby to ode mnie zależało, to aktualizacja 1.12 miałaby premierę dużo później. Nie chodzi tu bynajmniej o błędy, lecz o zawartość.

Piotrek

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 413
  • 186
  • 128 560
  • 456
  • 10 948