Jak zapewne większość z Was, korzystająca z Facebooka, już wie – przygotowujemy Virtual Master Truck – wirtualny zlot tuningowanych ciężarówek, którego głównym elementem będzie konkurs na najlepiej stuningowaną ciężarówkę w ETS2. Stworzyliśmy już wstępny projekt strony (jeszcze  bez logo i zdjęcia w tle), który możecie zobaczyć poniżej.

Chcemy wybrać najciekawiej stuningowane ciężarówki/zestawy w kilku kategoriach. Obecnie pracujemy nad kilkoma szczegółami. Po pierwsze zastanawiamy się nad tym ile dać Wam swobody w wyborze miejsca robienia zdjęcia. Czy ma to być określone miejsce na podstawowej mapie, dowolne miejsce na mapie podstawowej, dowolne miejsce na dowolnej mapie? A może powinniśmy stworzyć Wam swoisty showroom – niewielką mini mapkę z kilkoma obiektami, która byłaby obligatoryjnym miejscem wykonania zdjęcia?

Druga wątpliwość jaką mamy to save na postawie którego miałoby zostać wykonane zdjęcie. Nie sztuką jest zrobić tunning w oparciu o najwięcej najdroższych dostępnych części, czy też “choinkę” Sztuką jest zrobić tunning porywający, ale przy tym estetyczny ;-). Zastanawiamy się więc, czy pozwolić Wam na dowolne wykorzystywanie waszych save-ów czy przygotować dla Was specjalny save z określoną ilością pieniędzy i na określonej mapie.

Prosimy o pomoc nam poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji w każdej z ankiet. W obu ankietach należy oddzielnie nacisnąć przycisk vote!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 97
  • 43
  • 16 611
  • 456
  • 10 948