Jeżeli jesteś autorem jakiegoś fanowskiego filmu dotyczącego ETS2- skontaktuj się z nami, a my postaramy się umieścić go w tym dziale!

 


Film nr 20 – Mercedes Actros w deszczu.

Wideo-prezentacja Mercedesa Actrosa. Oprócz walorów modelu i wariantów tunningu, filmik pokazuje efekt deszczu. Po raz pierwszy mamy okazję oglądać go “dynamicznie”. Wcześniej deszcz mogliśmy oglądać tylko na screenach.

 


Film nr 19 – Renault Magnum

Wideo-prezentacja pojazdu Renault Magnum zrealizowana na drogach Francji. Filmik pokazuje eksterior i interior Magnum w różnych konfiguracjach malowań oraz dodatków. Film ten powstał na potrzeby finalizacji rozmów dotyczących udzielenia licencji na pojazdy Renault.

 


Film nr 18 – Renault Premium.

Wideo-prezentacja pojazdu Renault Premium, zrealizowana na drogach wirtualnego Lyonu. Pojazd przedstawiony jest w specjalnym, okolicznościowym malowaniu. Film ten powstał na potrzeby finalizacji rozmów dotyczących udzielenia licencji na pojazdy Renault.

 


Film nr 17 – Man TGX.

Film z Manem TGX w roli głównej. oprócz walorów modelu 3d, a więc bardzo dokładnie wykonanego modelu a także wnętrza (dostępnego w dwóch wariantach) przedstawia on nam raz jeszcze możliwości garażu tunnera.  Dodatkowo na filmiku zobaczymy piękne krajobrazy z terenów Austrii. Momentami aż ciężko je odróżnić od rzeczywistości. Film ten powstał na potrzeby finalizacji rozmów dotyczących udzielenia licencji na pojazdy Mana.

 


Film nr 16 – Świat gry.

Krótka prezentacja wideo pokazująca pełnię graficznych możliwości i bogactwa świata w grze Euro Truck Simulator 2. Co więcej możemy zaobserwować w niej ulepszone działanie pojazdów AI.

 


Film nr 15 – Sesja nagraniowa.

Dość nietypowy, jak na ten dział, materiał filmowy. Jest to dwuminutowa relacja z sesji nagraniowej przeprowadzonej z udziałem pojazdu marki Scania. W jej czasie, z użyciem specjalistycznego sprzętu nagrywano nowe dźwięki dla ciężarówki, dzięki czemu jazda w grze stanie się jeszcze bardziej realistyczna. Nagrano najprawdopodobniej dużo więcej dźwięków, niż zostanie użyte w ETS2.

 


Film nr 14 – System sterowania lusterkami.

Filmik prezentuje wprowadzane w ETS2 specjalne narzędzie służące do sterowania lusterkami. Po raz pierwszy sterowanie te będzie maksymalnie uproszczone. Co więcej, w przeciwieństwie do poprzednich symulatorów, zmiana ustawień luster będzie wiązała się nie tylko ze zmianą widzianego w nich obrazu, lecz także z fizycznym przemieszczeniem się lustra.

 


Film nr 13 – Volvo FH 16.

Film z Volvo FH16 w roli głównej. Oprócz walorów modelu 3d, przedstawia on także malownicze krajobrazy Alp austriackich. Film ten powstał specjalnie na potrzeby spotkania biznesowego zarządu SCS Software z zarządem Volvo. Zapewne filmik ten miał wpływ na toczące się negocjacje dotyczące pozyskania licencji.

 


Film nr 12 – Edycja tabliczek z imieniem.

Krótki filmik przedstawiający kolejną możliwość dostępną w garażu tunnera. Tym razem jest to możliwość automatycznego dodawania tabliczek za przednią szybą. Tym razem nie będziemy musieli robić ich w Zmodelerze. Wystarczy tylko kilka kliknięć i wpisanie napisu z klawiatury.

 


Film nr 11 – Tunning Scanii R .

Niemal trzyminutowy filmik prezentujący możliwości optycznego tunningu w grze Euro Truck Simulator 2, przedstawione na przykładzie Scanii R. Liczba możliwych wariantów i dostępnych wariantów pozytywnie zaskakuje. Nie sposób ich wręcz wymienić. Trzeba po prostu obejrzeć filmik, a po premierze przetestować różne warianty ozdobień trucka. Trzeba będzie się mocno starać aby stworzyć perełkę szos, a nie kiczowaty twór 🙂

 


Film nr 10 – Niemieckie krajobrazy .

Jak dotychczas najdłuższa wideo prezentacja przygotowana przez SCS Software. Film prezentuje różnorodność krajobrazów w kraju, w których będzie miała miejsce lwia część naszej rozgrywki – w Niemczech.

 


Film nr 9 – Okolice Pragi .

Krótki film prezentujący okolice Pragi. Możemy zobaczyć na nim między innymi charakterystyczne obiekty praskiej obwodnicy.

 


Film nr 8 – Polskie drogi, polskie miasta .

Ten niedługi filmik stanowi krótki pokaz tego, jak nasza ojczyzna będzie wygladała w ETS2. Możemy na nim zobaczyć wszystkie trzy odwzorowywane miasta – Szczein, Poznań, Wrocław. Prezentuje on także wiadukty oraz roboty drogowe. Zwiastun ten powstał na potrzeby prezentacji gry na Jesiennej Konferencji CD Projektu.

 


Film nr 7 – Pory dnia.

Na filmiku możemy zobaczyć jak dane miejsce prezentuje się o różnych porach dnia.

 


Film nr 6 – Tamy w Holandii.

Film przedstawia przejazd przez system tam w Holadii. Widzieliśmy je już kilka miesięcy temu na screenach. Należy zauważyć że screeny są z fazy WIP, a więc nie wszystko jeszcze działa jak powinno. No ale chyba każdy z Was woli zobaczyć coś, co jest jeszcze tworzone, niż nie zobaczyć nic. 😉

 


Film nr 5 – Nieco ożywiona przyroda.

Film przedstawia prezentacje przyrody gry. Udowadnia on nam m.in. iż spełniona została obietnica liści i gałęzi ruszających się na wietrze. Nam najbardziej podobały się pejzaże z jeziorem w tle ;-).

 


Film nr 4 – Akwedukt.

Film zawiera krótki pokaz obiektu ze świata gry. Jest to nagranie z gry będącej w czasie produkcji, więc nie należy zwracać uwagi na drobne błędy ;-).

 


Film nr 3 – Fizyka.

Ten filmik czeka na opis.

 


Film nr 2 – Rozwój sztucznej inteligencji pojazdów AI.

Jest to filmik przedstawiający usprawnienia ruchu ulicznego w ETS2. Został on jednak nagrany poza środowiskiem gry. Z tego powodu nie zobaczycie na nim licencjonowanych pojazdów ani skomplikowanych efektów świetlnych. Film przedstawia wersję beta, więc można zobaczyć na nim kilka błędów wymagających wyeliminowania. Jeżeli chcesz skomentować ten filmik zapraszamy TUTAJ.

 


Film nr 1 – Rzut oka na Scanię.

Film ze Scanią w roli głównej, oprócz walorów modelu 3d, przedstawia także nowe możliwości grafiki i fizyki Euro Truck Simulatora. Oprócz efektów świetlnych i cieni, możemy tutaj zobaczyć “bujanie się” kabiny. Film ten powstał specjalnie na potrzeby spotkania biznesowego zarządu SCS Software z zarządem Scanii, które miało miejsce w siedzibie producenta ciężarówek, w szwedzkim mieście Södertälje. Zapewne filmik ten miał wpływ na toczące się negocjacje dotyczące pozyskania licencji. Jeżeli chcesz skomentować ten filmik, zapraszamy TUTAJ .


Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 173
  • 73
  • 127 133
  • 456
  • 10 948