Po wielkiej burzy jaką było wydanie pierwszego dodatku do Euro Truck Simulator 2, SCS Software chwilowo milczy na temat swoich najbliższych kroków. My jednak wiemy, że się nie obijają, tylko szykują nam przyjemne niespodzianki.

Jakie to będą niespodzianki? O tym nie możemy w tym momencie mówić. Możemy powiedzieć tyle, że patch 1.6, który ukaże się zapewne za około miesiąc, nie będzie tylko patchem o czysto technicznym charakterze :).

Możemy wam też powiedzieć, że gracze używający DLC, będą mieli w niedalekiej przyszłości, do swojej dyspozycji ciekawy dodatek fanowski. Będzie to… Albo tego wam teraz nie wyjawimy ;). A skoro już jesteśmy przy tematyce dodatku do gry, to pragniemy poinformować, że z okazji weekendu zdecydowaliśmy się zrobić niewielką promocję cenową w naszym sklepie internetowym. Na czas weekendu nieco obniżyliśmy ceny. DLC można mieć w swoim domu już od 39,90 z przesyłką a Złotą Edycję już od 74 zł z przesyłką!

Najbardziej skorzystają na tym osoby które za zakupioną grę zapłacą przelewem. Tutaj obniżka wynosi 2,60 w przypadku dodatku Going East! Ekspansja Polska, oraz 5 złotych w przypadku Złotej Edycji. W przypadku przesyłki kurierskiej i pobraniowej upusty są mniejsze. Wysyłka zamówień już w poniedziałek! Życzymy udanych zakupów! http://eurotrucksimulator2.info/pl/sklep/

Uwaga! Promocja obowiązuje tylko w sklepie internetowym na naszej stronie. Nie są nią objęte aukcje na Allegro.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 203
  • 89
  • 127 163
  • 456
  • 10 948