scania_001scania_002Pierwsza wersja poprzedniego newsa, która znajdowała się na naszym starym serwerze, zawierała informację, że idziemy właśnie na sylwestra i wracamy zaraz po nim, czyli ok 5 stycznia. Słowa dotrzymujemy. Przechodząc do sedna:

Model 3d Scanii nie satysfakcjonował wszystkich fanów gry. Po serii uwag dotyczących detali modelu, SCS zabrało się za poprawki. Po kilku dniach pracy podzieliło się nowymi renderem Scanii, tym razem już bez świątecznej kreacji. Czy modele się zmieniły i jak bardzo możecie ocenić w naszej galerii.

To nie wszystko. SCS pochwaliło się także innymi projektami. 18 Wos: Extreme Trucker 2, który był tworzony równolegle do ETS2,  jeszcze w tym miesiącu trafi do sprzedaży w USA a następnie w Europie. ET2 i ETS2 to nie jedyne projekty, nad którymi pracuje obecnie SCS. Niewielka część zespołu realizuje trzeci projekt, oczywiście dotyczący ciężarówek. Wbrew oczekiwaniom wielu nie jest to Polish Truck Simulator, ani żaden podobny temu, wielki tytuł.  Będzie to niewielka, realistyczna gra o dość wąskiej tematyce. Tematyce jeszcze węższej niż w przypadku Extreme Truckera 2. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie zostanie wydana. Najprawdopodobniej nie będzie ona oddzielnym tytułem na sklepowych półkach. Więcej szczegółów dotyczących projektu pojawi się już niebawem. Z założenia nasz serwis dotyczy tylko Euro Truck Simulator 2, lecz jeśli nowy projekt Was zaintryguje, być może jeszcze raz lub dwa zrobimy na jego temat drobny offtopic 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 16
  • 13
  • 21 131
  • 456
  • 10 948