Idą święta, idą święta, każda buzia uśmiechnięta… 🙂 A z pewnością uśmiechnięta może być twarz każdego fana symulatorów ciężarówek. Na podsumowanie kończącego się roku przyjdzie jeszcze czas, ale korzystając z okazji zbliżających się świąt, chcemy serdecznie podziękować wszystkim fanom za to że przeżyli go z nami – mimo dobrych i złych chwil, mimo tego, że czasami blog odmawiał posłuszeństwa lub admini nie mieli czasu na pisanie  kolejnych newsów. Za wszystkie spędzone razem chwile, tutaj na blogu – serdecznie i gorąco dziękujemy !!!

Jako, że wielkimi krokami zbliżają się święta, cała redakcja bloga eurotrucksimulator2.info pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia: Aby podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w waszych domach nie zabrakło ciepła i miłości,  aby nadchodzący czas był dla Was i Waszych rodzin szczęśliwy i przyjemny a zbliżający się kolejny rok obfitował w nowe wyzwania i był lepszy od poprzedniego. Wszystkim Wam dziś życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oczywiście pod znakiem naszego serwisu.

Liczymy, że nawet najbardziej zagorzali maniacy gry Euro Truck Simulator 2 także znajdą chwilę, aby odejść od ekranu komputera i spędzić ten czas z rodziną :D. Tyle czekaliśmy na tę produkcję, że teraz warto czas świąt przeznaczyć na odpoczynek, niekoniecznie siedząc przed komputerem.

Ale przejdźmy do najważniejszego elementu świąt czyli…. prezentów !!! Aby podtrzymać świąteczne tradycje, zabawiliśmy się trochę w Świętego Mikołaja i specjalnie na święta przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, w którym możecie zgarnąć trzy kopie gry Euro Truck Simulator 2. Wśród osób które prześlą na nasz mail (pl@eurotrucksimulator2.info) komplet poprawnych odpowiedzi  na trzy poniższe pytania, wylosujemy trzy osoby, które zgarną kopie ETS2. Aby Was przy okazji nie przemęczać, pytania będą proste.

1) Czy w grę Euro Truck Simulator 2 wbudowany jest tryb multiplayer?

2) W którym roku powstało studio SCS Software?

3) Ile gier poświęconych cięzarówkom wydało SCS Software w 2012 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie dziś do godziny 21.00. O 21.30 podamy zwycięzców i zapytamy ich w jakiej formie chcą nagrodę – pudełka z grą czy przesłania kodu aktywacyjnego!

Jako, że koniec 2012 roku zbliża się nieuchronnie to w najbliższych dniach zdobędziemy się na podsumowanie mijającego roku. Chcemy ubrać w słowa wszystkie spędzone chwile, które spędziliśmy w oczekiwaniu na Euro Truck Simulator 2 i nie tylko. Już dziś zapraszamy do zaglądania na blog i przeczytania naszych opinii na temat upływającego roku.

Wszystkim jeszcze raz Wesołego Allelu… no dobra Wesołych Świąt 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 17
  • 9
  • 13 770
  • 456
  • 10 948