Zbliża się Boże Narodzenie, pora więc na Euro Truck Simulator 2 w świątecznym klimacie! W imieniu swoim i twórców gry pragniemy złożyć Wam życzenia zdrowych i spokojnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w 2016 roku! Dla gier będzie to rok American Truck Simulatora oraz kolejnego dodatku do ETS2.

 

W ubiegłym roku twórcy gry uczcili święta specjalną misją dla graczy. Za jej wykonanie gracze otrzymywali specjalną, unikalną paczkę malowań, niedostępną w regularnej sprzedaży. W tym roku studio SCS Software miało inne priorytety, w związku z czym nie było czasu na przygotowanie nagród i przeprowadzenie takiego wydarzenia. Aby jednak nie zapomnieć całkowicie o tematyce świąt, autorzy przygotowali tematyczny “ozdobnik”.

W najnowszej wersji gry interfejs gry nabrał świątecznego charakteru. Ciężarówce towarzyszą więc gwiazdy, prezenty i choinka :). Graczom korzystającym ze STEAMa aktualizacja powinna się zainstalować automatycznie. Tych, którzy nie korzystają z platformy prosimy o zaktualizowanie gry za pomocą Updatera.

Przyszły rok zapowiada się naprawdę obficie. Pewnikiem jest premiera American Truck Simulatora (którego premiera już 3 lutego 2016r.) oraz mapowego DLC do ETS2. Zdaje się jednak, że będzie jeszcze bardziej smakowicie. Mamy kilka “typów” i “podejrzeń” w zakresie tego co ujrzy światło dzienne w 2016 roku.:)

Ps. Liczymy, że my też będziemy mieli dla Was miłą niespodziankę 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 8
  • 13 768
  • 456
  • 10 948