SCS postanowiło uczynić fanom ETS2 mały, przedświąteczny prezent. Są nim… 2 rendery scanii przygotowywanej na potrzeby gry.

christmas_scania1christmas_scania2

Przy okazji publikacji tych obrazków nie dowiedzieliśmy niczego specjalnie odkrywczego. Malowanie tej ciężarówki ma udowadniać możliwości łatwego moddowania ciężarówek, które ma się stać bardzo proste. Wiadomo także iż obecność Scanii w grze nie jest jeszcze przesądzona. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki.

Spodziewamy się, że dużo bardziej niż te screeny interesuje Was odpowiedź na pytanie czemu milczeliśmy prawie miesiąc.

No właśnie, czemu? Ciężko nam powiedzieć. Wiemy doskonale, że wszystko zabrzmi jak tania wymówka. Z jednej strony SCS w ostatnim czasie ogniskowało swoją uwagę na Extreme Trucker 2, sprowadzając Euro Trucka na dalszy plan. Z drugiej strony straszną apokalipsą jest, gdy członkowie redakcji z różnych powodów cierpią na okrutny brak czasu lub brak motywacji. To bardzo przeszkadza rozwojowi serwisu.

Nie tylko to stanęło na naszej drodze. Popularność jaką osiągnęliśmy jest powodem do dumy. Odbiła się ona jednak na nas negatywnie. Znaczna liczba dziennych odwiedzin spowodowała wzrost obciążenia serwera, a w konsekwencji do problemów z hostingodawcą, który groził nam wypowiedzeniem umowy. Pracowaliśmy nad optymalizacją skryptu, a lada dzień przeniesiemy się na nowy hosting, przy okazji robiąc drobny porządek w treści naszej strony. Przenosiny odbędą się najprawdopodobniej w trakcie najbliższego weekendu. Dzięki nowemu dostawcy będziemy mogli poczuć się bezpiecznie. Nie będziemy musieli się martwić o to, że dzień później dostaniemy wypowiedzenie. Będziemy mogli się bezpiecznie rozwijać. Jak? Mamy już kilka swoich pomysłów. Będziemy chcieli je z Wami przedyskutować. Szczegóły już wkrótce 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 11
  • 21 128
  • 456
  • 10 948