Nie dla każdego święta są okresem . Dziś w Wielkanocne przedpołudnie postaramy się nadrobić zaległości dotyczące prezentowanych treści. Zapraszamy do przeczytania artykułu, który podsumowuje ostatni, dość aktywny tydzień wokół ETS2 i nie tylko.

Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości i pogody ducha. Aby czas Świąt Wielkanocnych był dla Was czasem pełnym spokoju i rodzinnej atmosfery. Niech to będzie czas prawdziwego odpoczynku wśród najbliższych a nie pseudo odpoczynku przed monitorem. Życzymy wam Świąt przy rodzinnym stole, Świąt jak najbardziej off-line 🙂

Ostatnio, skupiając się na temacie, który poruszył nas najbardziej – obecności Orlenu w ETS2, troszkę pobocznie potraktowaliśmy news o nagrywaniu dźwięków Renault Premium.

Między Bogiem a prawdą, nie bardzo jest o czym pisać, gdyż  jest to już drugi raz, gdy twórcy pokazują nam swoją dwlk01ziałalność w terenie. Tym razem postanowili nagrać koncert, który dała nam ciężarówka marki Renault Premium. Już przy pierwszym z filmików, pokazującym nagrywanie dźwięków Scanii, dość dobrze poznaliśmy procedurę nagrywania oraz zakres prac. Na filmie z Premiumką w roli głównej, widzimy dokładne rozmieszczenie mikrofonów tak, aby każdy odgłos został dobrze nagrany i odzwierciedlał realne odgłosy ciężarówki podczas jazdy, ruszania czy cofania.

wlk11Twórcy zabrali nas także na małą, wirtualną przejażdżkę. Pokazali nam kilkanaście screenów z pewnej górskiej trasy. Studio SCS chciało jeszcze raz pokazać działanie strumienia świateł w ETS2. Dzięki nowemu, ulepszonemu silnikowi graficznemu światła nie są już tylko płaskimi teksturami oświetlającymi podłoże (przez co we wcześniejszych symulatorach często widzieliśmy efekt nakładania się świateł różnych obiektów np. ciężarówki i lamp ulicznych co tworzyło nienaturalny efekt). Teraz lampy są naturalnym źródłem światła przestrzennego które oświetla nie tylko sam asfalt, ale także obiekty infrastruktury drogowej, co sprawia że efekt wizualny jest bez porównania lepszy. W grze widzielismy już dziesiątki pięknych krajobrazów, więc nie chcemy podejmować się ich oceny. Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na piękne, pełne gwiazd niebo, dodające jeździe jeszcze większego uroku. (Dwa razy sprawdzaliśmy – tak, to gwiazdy, a nie brud na monitorze 🙂 ). Tutaj udostępniamy po jednym screenie. Więcej w galeriach “Krajobrazy” oraz “Roślinność i warunki atmosferyczne”

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 446
  • 204
  • 128 593
  • 456
  • 10 948