SCS Software nie zwalnia tempa! Od premiery ETS2 minęły ledwie dwa miesiące, a studio przyznało się, że pracuje nad czterema projektami jednocześnie! Chcecie wiedzieć o nich więcej? Zapraszamy do lektury!

Pierwszym z projektów jest jak wszyscy dobrze wiedzą DLC z dodatkowymi obszarami do ETS2. Jakie to będą obszary – chyba każdy z Was się domyśla. SCS, jak pisaliśmy wcześniej chce skorzystać z pomocy finansowej kickstartera. Chcą oni rozwijać ETS2 na zasadzie crowdfundingu. Planują w tym celu skorzystać z usług platformy indiegogo.com,

Brzmi to skomplikowanie? Śpieszymy z wyjaśnieniami! Crowdfunding jest to inaczej finansowanie społecznościowe kreatywnych projektów. Działa ono dość prosto. Na specjalnej platformie twórca opisuje swój projekt, ile potrzebuje pieniędzy i do kiedy potrzebuje je zebrać. Wszystkim wspierającym pomysłodawca oferuje jakąś formę wynagrodzenia – w zamian za wsparcie twórca oferuje swoje produkty, lub jakieś unikalne bonusy związane z tworzonym projektem. W przypadku ETS2 mogłyby to być przykładowo: udział w beta testach, umieszczenie twarzy w grze, kopia gry z podpisami autorów, umieszczenie np bilboardów reklamowych w grze. Co konkretnie zaoferuje SCS? Tego dowiemy się wkrótce.

Bylibyście gotowi dorzucić kilka złotych do idei w DLC dla ETS2, w zamian za jakiś bonus? Tutaj sprawa się komplikuje. SCS Software zamierza przeprowadzać zbiórkę na międzynarodowej platformie indiegogo.com. Problem w tym że jest to platforma anglojęzyczna, na której płatność odbywa się tylko za pomocą systemu PayPal. Ilu z Was jest gotowych przeskoczyć takie bariery?

Co powiedzielibyście na przeprowadzenie zbiórki na polskiej platformie, np. na www.polakpotrafi.pl ? Wtedy moglibyście wpłacać prostymi mikropłatnościami lub przelewami. Jesteście zainteresowani? Jeżeli tak, to ponowimy SCSowi propozycję koordynacji tej akcji na terenie Polski.

DLC i akcja zbiórki nie są jedynymi wątkami związanymi z ETS2. W ostatnich dniach SCS poinformowało o pozyskaniu licencji od Volvo! Pozostały więc jeszcze tylko dwie marki, których nie ma jeszcze w grze – Mercedes i Iveco. Poniżej zamieszamy zdjęcia z sesji nagraniowej dźwięków:

I to nie wszystko! Jednym z zadań jakie postawi0no ostatnio tłumaczom pracującym nad lokalizacjami ETS2 było… przygotowanie opisu gry na platformę STEAM. Wszystko wskazuje więc na to, że gra już wkrótce się tam pojawi.

Już w sobotę powiemy więcej o domenach zakupionych przez SCS Software i o związanych z nimi planach firmy!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 178
  • 103
  • 13 931
  • 456
  • 10 948