Dodatek 1.9 miał swoją premierę niemal miesiąc temu. Nie jest to jednak ostatnie słowo twórców gry w temacie ETS 2. Trwają bowiem prace nad aktualizacją 1.10, trzema ciężarówkami oraz rozbudową mapy!

W patchu 1.9 doczekaliśmy się modyfikacji fizyki oraz całkowicie nowego systemu ruchu ulicznego. Był to chyba największy i najbardziej przełomowy patch dla Euro Truck Simulator 2. Ciężko będzie pobić tak wysoko postawioną poprzeczkę. Wydaje się, że w porównaniu z 1.9, patch 1.10 będzie się raczej kojarzył z kosmetyką. Możemy zdradzić, że będzie on zawierał kilka miłych dla gracza usprawnień. podróży. Jednym z nich będzie możliwość edycji pozycji fotela kierowcy.

Pozwoli to wyeliminować poruszany przez wielu problem zbyt bliskiego położenia kamery względem koła kierownicy. Teraz każdy, za pomocą przedstawionego na zdjęciu interfejsu będzie mógł dokonać wyregulowania pozycji w jednej z trzech płaszczyzn. Oczywiście możliwości ruchu będą w pewien sposób ograniczone, dzięki czemu kamera ta nie będzie typową “wolną kamerą”.

Jak dotąd nie pojawiły się żadne przesłanki jakoby w patchu 1.10 miała się pojawić jakakolwiek nowa ciężarówka. Studio SCS Software potwierdziło jednak niedawno, że w tym momencie pracują nad trzema ciężarówkami na potrzeby Euro Truck Simulator 2. Jakimi? Tego nie zdradzili. Naszym zdaniem dwie z tych ciężarówek to Mercedes Actros MP4 oraz DAF XF Euro 6. Nie udało nam się jednak tego potwierdzić u producentów. Poniżej prezentujemy filmik z sesji nagrywania dźwięków Actrosa.

Wiemy też, że twórcy pracują nad rozbudową mapy w ETS2 (w tym ich polski partner Heavy Load Studio). Pojawiają się różne plotki jakoby tworzona miała być Skandynawia lub Irlandia. Sami twórcy, milczą jednak w tej kwestii jak zaklęci. Kto wie, może niespodziewanie zaskoczą nas całkowicie innym terenem?

Z kronikarskiego obowiązku informujemy iż dwa tygodnie temu swoją premierę miał kolejny płatny mini dodatek do ETS2: Force of Nature Paint Jobs Pack zawierający 6 malowań o tematyce żywiołów. Już od dnia jego premiery, na naszym portalu możecie znaleźć podstronę mu dedykowaną. Jego cena to 1.99 Euro, więc jeżeli komuś podobają się te malowania, to fortuny nie kosztują ;-).

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 161
  • 95
  • 13 914
  • 456
  • 10 948