Regulamin serwisu

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem serwisu EuroTruckSimulator2.pl (dalej zwanego „Serwisem”).Poniższe zapisy regulują zasady korzystania ze wszystkich składników Serwisu.

1. Zasady ogólne
a) Użytkownikiem Serwisu jest każda osoba korzystająca z niego, (są nimi także osoby niezarejestrowane i nie wypowiadające się w komentarzach)
b) Z Serwisu można korzystać wyłącznie w celach osobistych i niekomercyjnych. Dotyczy to wszystkich treści i materiałów zawartych na stronach Serwisu w tym także plików.
c) Zabronione są próby obejścia mechanizmów uniemożliwiających nieautoryzowane i nieuprawnione powielanie lub dystrybucję zawartości Serwisu.
d) EuroTruckSimulator2.pl jest wyłącznym posiadaczem praw własności intelektualnej, w tym także tych wynikających z Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych do wzoru użytkowego i informacji zawartych na łamach Serwisu.

2. Kopiowanie / Przedruk treści
a) Treść zawarta na łamach Serwisu jest własnością serwisu EuroTruckSimulator2.pl. Zabronione jest samowolne kopiowanie, modyfikowanie, tłumaczenie oraz dalsze licencjonowanie zawartych treści.
b) Treści Serwisu mogą być kopiowane bądź przedrukowywane wyłącznie za  pisemną zgodą redaktora naczelnego (administratora) Serwisu.
c) Pamiętajcie, że w umieszczone na łamach Serwisu treści nasz zespół włożył własną pracę i Serwis jest właścicielem praw autorskich z nim związanych. Coś się nam chyba za to należy, prawda? 😉 Dlatego zezwalamy wyłącznie na obiektywne cytowanie fragmentów pochodzących z naszego Serwisu, jednak z podaniem działającego linku do źródła przytaczanej zawartości przytaczanej zawartości.
d) W sprawach przedruku treści oraz w celu otrzymania materiałów gotowych do publikacji prosimy o kontakt mailowy.

3. Treści umieszczane przez Użytkowników
-Zakazane i surowo karane jest umieszczanie treści: erotycznych i pornograficznych; obraźliwych i prowokujących do kłótni, w tym także wulgaryzmów; obrażających uczucia religijne lub propagujących rasizm; będących spamem, niechcianymi linkami, bądź też reklamą (w sprawach reklamy i współpracy prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym). Interpretacja treści należy do administratorów serwisu. Mogą oni w każdej chwili poszerzyć ten katlog.
– Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników

4. Ostrzeżenia i bany
a) Administracja zastrzega sobie prawo do blokowania adresów IP użytkowników, którzy rażąco naruszają zasady korzystania z serwisu.

5. Postanowienia końcowe
a) Korzystając z Serwisu automatycznie akceptujesz niniejsze warunki.
b) Administracja ma prawo dokonać zmiany warunków korzystania z serwisu bez wcześniejszego, publicznego informowania o tym.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 101
  • 46
  • 16 615
  • 456
  • 10 948