Już od ponad tygodnia mieliśmy przygotowany dla Was świeżutki materiał na bloga. Zanim został on jednak opublikowany, nasz serwis doznał poważnej awarii, która na kilka dni uniemożliwiła nam normalne działanie. W tym czasie część z informacji zdążyła się nieco zdezaktualizować.

Nie informujemy Was więc już o tym, że zbliża się patch 1.7 zawierający nowe Volvo. Patch jest już dostępny od kilku dni i zapewne każdy z Was o tym wie. Tych, którzy nie wiedzą, zapraszamy do pobrania go ze strony producenta: http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php.

Nie jest to jednak jedyna nowość, związana z Euro Truck Simulator 2.Dwie inne, dużo ważniejsze zostały ogłoszone w ostatnim tygodniu przez IMGN.pro, polskiego wydawcę gry, w czasie imprezy Poznań Game Arena.Po pierwsze IMGN.pro przygotowuje grę planszową inspirowaną Euro Truck Simulator 2. Będzie ona skierowana zarówno do fanów ETS jak również do osób niezwiązanych z tą tematyką. Posiadać będzie kilka poziomów trudności i trybów zabawy, dzięki czemu przewidziana jest dla całych rodzin. Gra będzie miała tryb współzawodnictwa ale też kooperacji, dodatkowo dla młodszych graczy, jak i dla ludzi niezwiązanych ze światem ETSa przewidziany będzie tryb “casual”. Co to wszystko znaczy? tego dowiemy się w 2014 roku ;-).

 planszowa

Druga nowość jest jeszcze bardziej smakowita. Otóż SCS Software ma coraz więcej wspólnego z Polską! Właśnie ogłoszono powstanie partnerskiego studia w Polsce, pilotowanego przez ekipę IMGN.pro. Ich zadaniem ma być ciężka praca nad  tworzeniem kolejnych terenów na potrzeby ETS2. Zapowiada się na to, że w gestii centrali w Pradze pozostanie kontrolowanie biznesu i to co najciekawsze – a więc tworzenie nowych gier i dodawanie nowych funkcji do już istniejących. W projekt w HeavyLoad (bo tak nazywa się studio), jest w tym momencie zaangażowane około 10 osób.

heavy load

 Czy studio będzie realizowało własną politykę informacyjną i marketingową dotyczącą ETS2 i tworzonych terenów? Tego nie wiadomo. My nie wyobrażamy sobie jednak, aby SCS nie informowało pierwsze. Mamy nadzieję, że pierwsze informacje i screeny pokazujące efekty pracy Heavy Load pojawią się w najbliższych tygodniach.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948