Takie pytanie wielu z was mogłoby sobie zadać, wchodząc dzisiaj na nasz blog. Tak1! Dobrze trafiliście! Wciąż znajdujecie się na blogu serwisu EuroTruckSimulator2.info, znanego przez niektórych bardziej jako EuroTruckSimulator2.pl. Nie zmieniło się nic. No prawie nic 😉

Zdajemy sobie sprawę, że lepsze może być wrogiem dobrego. Wiemy i rozumiemy, że wielu z Was mogło przywyknąć do używanego dotychczas stylu graficznego bloga. Tym niemniej, po dość długim czasie jego eksploatowania, podjęliśmy decyzję o dokonaniu radykalnych zmian! Jesteście świadkami pierwszych z nich! Blog radykalnie zmienił swój wygląd. Dlaczego więc są to dopiero pierwsze zmiany?

Nie jest trudno stworzyć nowy styl. Trudno jest stworzyć go na prawdę dobrze i kompleksowo. Skrypt, którego używamy na blogu, nie ułatwia nam tego. Niestety, nie mamy możliwości podglądania w czasie rzeczywistym, jak dana zmiana wyglądałaby bezpośrednio na naszym blogu, tak abyście w danym momencie tego nie widzieli. Nie możemy więc ustawić Wam starego stylu, jednocześnie testując drobne modyfikacje nowego.

Zdecydowaliśmy się więc na uruchomienie nowego stylu bloga, będąc świadomi jego niedoskonałości. Wymogła to między innymi konstrukcja menu bocznego. Wprowadzane w nim zmiany – działają na oba style bloga. Przykładowo – panel Facebooka , który dobrze wyglądał na starym stylu, po zmianie wyglądał tragicznie. Po dokonaniu zmian – wygląda dobrze, ale wyglądałby znów tragicznie, gdybyśmy zdecydowali się przełączyć serwis z powrotem na stary styl ;-). To co wyglądało świetnie na starym stylu, niekoniecznie musi wyglądać świetnie na nowym. I odwrotnie.

Najbardziej widocznych zmian już dokonaliśmy. Celem najbliższych dni jest dokonanie setek drobnych poprawek, często niezauważalnych dla większości czytelników. Będą to więc modyfikacje czcionek, formatowań, odnośników, kolorów używanych w newsach itp. Niewykluczone są też inne, zauważalne, kosmetyczne zmiany w prezencji bloga.

Jesteśmy także świadomi, że obecnie, nowy wariant strony może działać nie do końca optymalnie na niektórych z waszych przeglądarek. Mamy sygnały, że logo ETS2 było blokowane przez niektóre komputery. Obiecujemy, że w najbliższych dniach postaramy się zoptymalizować nowy styl maksymalnie jak to tylko możliwe.

Nowy styl forum ma nam też pozwolić na przeprojektowanie i rozbudowę zawartości strony. Wreszcie będziemy mogli wyodrębnić w czytelny sposób takie działy jak choćby download! 🙂

Uprzejmie prosimy o konstruktywną krytykę nowego wyglądu bloga. Jeżeli coś niezbyt dobrze działa, lub powinno być podrasowane, prosimy o zwrócenie nam uwagi, zamiast zupełnego zmieszania z błotem. Z góry dziękujemy!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948