[Aktualizacja 08.10.2012] Zaktualizowaliśmy link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2697418053

[Aktualizacja 06.10.2012] Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów i robienie tego z uwagą! Jeżeli już ktoś niechcący dokona zakupu zbyt dużej ilości sztuk prosimy o to by nie próbować samodzielnego anulowania aukcji na własną rękę, tylko zgłoszenie się do nas po instrukcje. Link do aukcji został zaktualizowany. Ps. Konkurs wygrała praca nr 6.

[Aktualizacja 05.10.2012] W związku z wyprzedaniem całości nakładu z pierwszych dwóch aukcji uruchamiamy kolejną: http://allegro.pl/show_item.php?item=2697418053 Zapraszamy do zakupów. Zdecydowaliśmy iż wszyscy kupujący grę u nas dostaną dostęp do specjalnej strefy na naszym serwisie która będzie stopniowo rozbudowywana. Dotyczy to także osób, które kupiły grę na naszych poprzednich aukcjach:-). Informacje będę sukcesywnie rozsyłane do nabywców drogą mailową.

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu wczorajszym ruszyła przedsprzedaż na naszym koncie na Allegro. Aukcję znajdziecie tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=2697418053 . Zapraszamy do kupna.
Jak na razie musimy szczerze przyznać że liczba sprzedanych sztuk nas pozytywnie zaskoczyła. W ciągu doby sprzedanych zostało 37 egzemplarzy. Ale spokojnie, nie musicie się martwić. Jeżeli pęknie limit, sukcesywnie będą pojawiały się kolejne. Zastanawiamy się tylko czy dalej się pchać w Allegro. Dla wielu z Was to pewnie łatwiejsze. Dla nas droższe – na każdej sprzedanej przez nas kopii Allegro zarabia 4 złote :-/. Cały czas siłujemy się z systemem sklepu internetowego – próbujemy umożliwić w nim sprzedaż za pobraniem. Jeżeli się nie uda, będziemy musieli grę wystawić jako dwie różne – za 79 złotych gra wysyłana priorytetem, za 84 gra wysyłana za pobraniem.

W ciągu doby trwania sprzedaży wielokrotnie powtórzyło się kilka pytań. Dla ułatwiania odpowiadamy na nie raz jeszcze publicznie:

1) Kiedy będzie wysyłana gra?
Jeżeli chodzi o wysyłkę to najwięcej jest w rękach wydawcy.Mamy nadzieję że uda się zorganizować wszystko tak, abyście grę otrzymali najpóźniej w dniu premiery.

My ze swojej strony postaramy się, aby grę wysłać jak najszybciej po otrzymaniu jej od wydawcy. Zamierzamy już wcześniej przygotować koperty, wszystkie niezbędne papiery itp., tak aby w momencie, gdy CD Projekt przyśle nam paczkę z grami, móc je tylko przepakować do kopert i jak najszybciej nadać. Będziemy się też starali, aby wydawca gry potraktował nas priorytetowo i wysłał nam je jako pierwszym. Możemy ręczyć za siebie, jednak nie za wydawcę.

2)  Dlaczego gra jest 10 złotych droższa niż u konkurencji?
Tak jak pisaliśmy od samego początku, nie zakładaliśmy tego, że będziemy najtańszym sklepem. Dodatkowo kupując u nas wspiera się nasz serwis ;-). Jeżeli jednak przyjrzeć się dokładnie, to na wszystkich aukcjach cena jest niemal taka sama. Większość sklepów używa marketingowego efektu rozbicia ceny. Grę można więc kupić przykładowo za ok 69 złotych +… 10 złotych przesyłki. Czyli de facto wszystkie sklepy oferują grę wysyłaną priorytetem. w przedziale 78-80 złotych. Nas najbardziej zszokowała opcja dostępna w jednym sklepie: “Odbiór osobisty – 9,90 zł… Jak dla nas konieczność płacenia za odbiór osobisty to absurd.

3) Dostępność edycji limitowanej.
Nie mamy pojęcia kiedy i w których konkretnie sklepach będzie dostępna edycja limitowana gry. Jest to wewnętrzna sprawa sieci Empik.com i to do nich proponujemy kierować takie pytanie. Niestety nie mamy czasu na to by móc prowadzić prywatne śledztwo na ten temat.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 107
  • 47
  • 16 621
  • 456
  • 10 948