Dziś pora na prawdopodobnie ostatnią ciężarówkę, która ma szanse być licencjonowana w ETS2 – Mercedesa Actrosa. Model tego ciągnika został przedstawiony na poniższym filmie.

 

Na filmiku, podobnie jak poprzednio, zostaje przedstawiony model trucka – tym razem Mercedesa. Ukazane zostały najważniejsze rzeczy – model kabiny, interior, malowania i masa dodatków, którymi będziemy mogli “udekorować” ten pojazd. Z naszego punktu widzenia nie zauważamy wielkich błędów i uważamy, że Mercedes spełni wymagania każdego kierowcy. Fani tej ciężarówki z pewnością będą zadowoleni.

stacja1Dodatkowymi rzeczami, które możemy wychwycić przy okazji ukazania modelu ciężarówki to efekt deszczu, który został wcześniej pokazany na zdjęciach, lecz nie był on ukazywany w “akcji”. Tutaj także jesteśmy zadowoleni z poziomu dopracowania i dopieszczenia tego elementu gry. Stworzy on piękną całość wraz z innymi efektami pogodowymi Dzięki temu gra nie będzie monotonna, a jazda podczas deszczu będzie nie lada gratką, ale też i wyzwaniem. Widzimy także możliwość regulowania ustawienia lusterek, o której informowaliśmy Was już jakiś czas temu.

Przy okazji przedstawienia sylwetki Mercedesa, pokazujemy także dwa zdjęcia stacji benzynowej. Tutaj nie mamy się nad czym rozpisywać, model stacji nie został wielce zmieniony (prócz nazwy i podwyższonego dachu nad miejscem tankowania zestawów). Nic na tych zdjęciach powalającego, lecz mamy nadzieję, że różnorodność stacji będzie dość duża i będziemy także mogli kręcić pauzę na bardziej rozbudowanych i urozmaiconych stacjach czy parkingach. Jedynym godnym zauważenia faktem jest to, że jest to stacja realnego, czeskiego dystrybutora paliw! Na obecność naszego Orlenu, raczej nie powinniśmy liczyć.

Tym newsem możemy na chwilę obecną zamknąć rozdział stacja2“Sylwetki ciężarówek w ETS2”. Ale zaraz zaraz… gdzie jest DAF, IVECO ? Być może te zobaczymy dopiero podczas premiery. Może jednak twórcy zlitują się i pokażą nam także te ciągniki siodłowe, które nie będą licencjonowane, gdyż z pewnością, każdy z Was chciałby zobaczyć także i te marki. My także, więc czekamy na kolejne newsy i może będziemy mogli przedstawić wam także i te modele ciężarówek

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948