W temacie Euro Truck Simulator 2, ze strony autorów pavelken panuje ostatnio cisza. Jest ona tak na prawdę pozorną ciszą. W SCS Software dzieje się na prawdę dużo i to dużo dobrego!

1) Rozstrzygnięto konkurs na świąteczne malowanie ciężarówki

Zwycięskie prace możecie obejrzeć na blogu SCS Software: http://blog.scssoft.com/2014/01/and-winners-are.html. Zwycięzcom szczerze gratulujemy!

2) SCS Software z wizytą w Ameryce!

SCS Software wytrwale pracuje nad American Truck Simulatorem. Obiecaliśmy nie pisać o tej grze na łamach naszego serwisu, tak więc zapraszamy jedynie do śledzenia informacji o ATS, choćby za pomocą naszego kanału Facebook becffoxcqaahtynpoświęconego tylko i wyłącznie tej grze: https://www.facebook.com/ats.polska To właśnie temu projektowi w znacznej mierze zawdzięczamy wizytę ekipy z SCS Software za oceanem. To właśnie temu projektowi w znacznej mierze zawdzięczamy wizytę ekipy z SCS Software za oceanem, choć nie tylko. Przedstawiciele firmy brali też bowiem udział w konferencji Steam Dev Days w Seattle- spotkaniu twórców gier dostępnych na platformie STEAM. To właśnie zdjęcia m.in. z tego wyjazdu dołączamy do newsa.

3) Prace nad patchem 1.9 powoli zbliżają się do końca!

Coraz częściej pytanie o postępy w pracach nad patchem 1.9. Możemy zdradzić że prace przy nim zbliżają się do końca, jednak wciąż testujemy i wyłapujemy błędy. Patch nie będzie zawierał żadnej nowej ciężarówki. Dokładnej daty jego premiery jednak nie znamy.

4) SCS wciąż rozbudowuje mapę Europy!

Choć po premierze dodatku Going East – Ekspansja Polska! twórcy przestalbd-gymiiaae0vybi mówić cokolwiek o nowych dodatkach, my możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że twórcy w zaciszu biura pracują nad kolejnymi dodatkami rozbudowującymi mapę ETS2. Co więcej, prace idą w więcej niż jednym kierunku! Bierze w nich udział także polskie studio deweloperskie Heavy Load – będące polskim, młodszym kuzynem SCS Software. Nad czym dokładnie trwają prace? Tego nie możemy wam jeszcze zdradzić.

5) Martijn z ekipy ProMods.net odwiedził SCS Software!

W piątek 10 stycznia Martijn z ekipy ProMods.net tworzącej m.in. Scandinavia Mod odwiedził siedzibę SCS Software w czeskiej Pradze, prezentując m.in. dotychczasowe dokonania grupy. Z tego co wiemy spotkanie było interesujące i inspirujące dla obu stron. Kto wie, może wykluje się z tego jakaś forma współpracy przy tworzeniu oficjalnych dodatków? Trzymamy za to kciuki, a polskich modderów mobilizujemy: Twórzcie swoje dodatki tak, abyście i Wy byli zapraszani do siedziby SCSu, lub do nawiązania współpracy z Heavy Load.

6) Niegdyś blog – dzisiaj już portal!

bdz7smfceaeitqyDrodzy użytkownicy! Wciąż jesteśmy w trakcie ewolucyjnych przeobrażeń naszego serwisu internetowego. Następują one krok po kroku. W ciągu ostatniego miesiąca dokonaliśmy kilku zmian:

  • Facelifting skórki naszego serwisu internetowego.
  • Powstała sekcja DODATKI zawierająca informacje o wszystkich oficjalnych dodatkach do Euro Truck Simulator 2.
  • Utworzyliśmy sekcję POBIERZ, w której znajdziecie aktualne instalatory wersji demo, kopii zapasowych gry oraz patchy.
  • Dodaliśmy maleńki “widget” w menu bocznym informujący, o numerze najnowszej wersji gry. Dzięki niemu i sekcji pobierz, będziesz mógł szybko pobrać najnowszy patch, bez konieczności błądzenia po sieci!

Wciąż się przeobrażamy! Pragniemy uruchomić także sekcję pomocy technicznej zawierającą antidota na najczęściej występujące wasze problemy z grą. Prace nad nią idą jednak bardzo powoli. Wszystko to robimy po to, aby przekształcić nasz blog w pełnoprawny portal poświęcony grze i wszystkiemu co z nią związane!

Powoli rozpoczynamy też prace nad forum. W związku z tym możliwe są przerwy w jego działaniu!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 12
  • 6
  • 13 765
  • 456
  • 10 948