SCS uraczyło nas kolejnym filmem z Euro Truck Simulator 2. Tym razem jako gwiazda poranka występuje Volvo. Oddajemy w wasze ręce krótki materiał i relację z tej trasy. 

Przedstawia on sceny z bazy firmowej i przejazdu na załadunek do wielkiej kopalni (rodem z GTA San Andreas). Wszystko to dzieje się wczesnym rankiem. Trzeba przyznać, że pora dnia jest dobrze odwzorowana. Na początku widzimy bazę firmową. W ETS2 będziemy mieli do czynienia z trzema poziomami baz. Zaczniemy od starego, zaniedbanego garażu z podstawowym wyposażeniem i z czasem będziemy musieli inwestować w rozbudowę swojego zaplecza technicznego. Na kolejnych urywkach widzimy starą kopalnie, którą można było już dostrzec w GTS.

Zaciekawiła nas naczepa firmy Schmitz, bo wydaje się nam (w tym natłoku informacji mogliśmy się pogubić), że wywrotka nie była dotychczas przedstawiana przez twórców. Choć najprawdopodobniej nie będzie licencji, to fakt wykonania nowego porządnego modelu jest jak najbardziej powodem do radości.

Film nie zrobił na nas wielkiego wrażenia. Gdyby pokazać go kompletnemu laikowi i kazać mu na tej podstawie podstawie określić gatunek gry to najprawdopodobniej stwierdziłby, że jest to gra, gdzie ładujemy jakiś ‘lewy’ towar i musimy go dowieźć w określone miejsce, w międzyczasie stawiając czoła złodziejom, policji czy mafii 🙂 Klimat tego filmu kompletnie nie pasuje do symulatora ciężarówek. Wiemy, że może niektórzy byli znudzeni monotonią materiałów publikowanych przez SCS, ale twórcy tym filmem mogli niektórych mocno przestraszyć. Ale jak to mówią ‘na bezrybiu i rak ryba’, więc musimy się zadowolić tym tworem gdyż ostatnimi czasy panuje posucha wokół ETS2. Ale być może jest to cisza przed burzą, ponieważ do premiery zostaje coraz mniej czasu…

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 113
  • 53
  • 16 627
  • 456
  • 10 948