Z powodu masowego nieprzestrzegania przez was zasad zadawania pytań, akcja przyjmowania pytań zostaje natychmiastowo przerwana. 

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Na dzisiaj planowany był nieco inny wpis. No cóż, pojawi się on jutro. Dziś proponujemy Wam coś innego. Możliwość nieskrępowanego zadawania pytań dotyczących ETS2. Chcemy wspólnie z Wami zbudować bazę wiedzy o Euro Truck Simulator 2. Będziemy przy okazji niezmiernie wdzięczni, jeżeli rozpropagujecie tę akcję w sieci. Im więcej pytań w komentarzach, tym lepiej.

Zapraszamy więc do zadawania pytań w komentarzach. Oto kilka zasad, które prosimy abyście przestrzegali (pod rygorem wykasowania przez nas konkretnych komentarzy.

1) Sekcja komentarzy służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań. Prosimy więc o powstrzymanie się przed nadgorliwością i próbami samodzielnych odpowiedzi na pytania zadane przez inne osoby. Jeżeli ktoś nie będzie mógł się powstrzymać i zacznie udzielać odpowiedzi, jego wpis będzie od razu kasowany, choćby obok tej odpowiedzi było zadane jakieś wartościowe pytanie.

2) Jeden komentarz= Jedno pytanie. Można zadawać dowolną ilość pytań, prosimy jednak, aby każde pytanie było umieszczane w oddzielnym komentarzu. To ułatwi nam pracę.

3) Akcja polega na zadawaniu pytań dotyczących gry i tego co w niej będzie, a nie na stworzeniu listy propozycji czy oczekiwań. Wszystkie wpisy pod tym newsem o treści typu: “W ETS2 powinno być…” będą kasowane. Prosimy też o nie zadawanie pytań w stylu “Czy SCS mogłoby zrobić…”, ani w stylu “Czy moglibyście mogli opublikować materiały/zdjęcia/filmiki z/o…”. Pytajcie o stan faktyczny a nie o możliwości 😉

4) Przed zadaniem pytania upewnij się, czy dane lub bardzo podobne pytanie już nie padło.

5) Prosimy aby pytania były jak najbardziej konkretne, aby można było udzielić na nie dość precyzyjnej odpowiedzi. Ciężko odpowiada się na pytanie: “Jak będzie wyglądała własna firma”. Jest to temat na serię newsów a nie na rzeczową odpowiedź.

6) It is better to ask in English than use Google Translate.

7) Pytania prosimy zadawać w komentarzach do tego newsa do piątku 27.07.2012 roku do 23:59

Na podstawie zebranych pytań postaramy się stworzyć i opublikować bazę wiedzy. Forma  publikacji nie została jeszcze ustalona. Na pewno nie będziemy odpowiadać w czasie rzeczywistym w komentarzach.

Nie możemy obiecać że odpowiemy na wszystkie pytania. Na część możemy nie znać odpowiedzi. Na część być może nie odpowiemy, gdyż odpowiadając zdradzilibyśmy jakąś słodką tajemnicę. Część pytań może też być po prostu bezsensowna lub niezwiązana z tematem.

Od razu publikujemy odpowiedź na najważniejsze pytanie.

Data premiery Euro Truck Simulator 2 nie jest znana. Wszystkie krążące po sieci daty premiery to tylko i wyłącznie domniemania i pobożne życzenia internautów i wydawców. My datę premiery podamy dopiero wtedy gdy zostanie ona oficjalnie podana przez producenta gry.

Zapraszamy więc do zadawania pytań w komentarzach.

148 Responses to [Aktualizacja] Pomóż stworzyć bazę wiedzy o ETS2!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 42
  • 9
  • 128 021
  • 456
  • 10 948