urodziny3-2Dziś czas na małe co nieco od SCS Software.. Z okazji urodzin naszego bloga, specjalnie dla Was wstawiamy zdjęcia z naszej ojczyzny

Twórcy gry zgodzili się i przysłali nam kilka zdjęć z naszego kraju. Nie są to zdjęcia charakterystycznych miejsc. Dają one jednak ogólny pogląd na krajobraz, który będziemy mogli podziwiać w naszym kraju.

Na zdjęciach widzimy równinny krajobraz do złudzenia przypominający tereny Wielkopolski. urodziny1-2Wszystko jest tu na swoim miejscu: pole, w oddali las, mała wioska – to wszystko komponuje się bardzo dobrze, dając ciekawy efekt. Już na pierwszym zdjęciu widzimy coś czego każdy oczekiwał, mianowicie… polski zestaw znaków drogowych.

urodziny2-2Na kolejnych fotkach możemy dostrzec małe roboty drogowe, zakręt. Te fotki akurat nie robią wielkiego wrażenia. Do tej pory zastanawiamy się, co robią w tym miejscu znaki odliczające odległość do zjazdu autostrady. Niestety nie dostrzegamy tutaj żadnej szerokiej drogi, a jedynie polską jednopasmówkę, z dodanym polskim elementem czyli asfaltowym poboczem. Widać tutaj twórców poniosła lekka nadgorliwość :). Zwróciliśmy im na to uwagę, mamy nadzieję ze dokonają poprawki :P.

Ostatnie zdjęcie prezentuje przejazd kolejowy, gdzieś w górskiej części naszego kraju urodziny4-2(prawdopodobnie DK8 w kierunku granicy czeskiej). Przejazd zawiera polskie elementy jak światła ostrzegawcze, realistycznie odwzorowane szlabany. Fakt, że w każdym kraju, przejazdy będą się od siebie różnić, to przyjemna niespodzianka.

Wszyscy cieszymy się z tego, że wreszcie mogliśmy zobaczyć Polskę z innego kąta niż dotychczas. Wiemy, że nasz kraj zostanie dobrze odwzorowany, a te zdjęcia tylko nas utwierdzają w tym przekonaniu 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 25
  • 11
  • 13 778
  • 456
  • 10 948