Mamy przyjemność poinformować iż właśnie wydany został patch 1.8.2.3 zawierający Scanię Streamline. Tak więc wszyscy – zarówno ci którzy używają platformy STEAM, jak i ci którzy jej nie używają, będą mieli możliwość usiąść za sterami tej ciężarówki. O tym czym różni się ona od swojej poprzedniczki – informowaliśmy w poprzednim newsie.

Jak przyznają sami twórcy, to jeszcze nie koniec prac przy patchach z rodziny 1.8.x. SCS Software potrzebuje jeszcze kilku dni na rozwiązanie małyh problemów związanych z tuningiem i cenami ciężarówki.  Tak więc w ciągu kilku dni powinniśmy się spodziewać jeszcze jednej, malutkiej nakładki. Patch jak zwykle można pobrać ze strony producenta. http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

Korzystając w okazji, w imieniu SCS Software pragniemy zaprosić do udziału w konkursie świąteczno-noworocznym. Aby wziąć w nim udział należy stworzyć malowanie o tematyce świątecznej bądź sylwestrowej, do swojej ulubionej ciężarówki. Następnie należy wykonać w grze screenshot z jej udziałem i wgrać obrazek na platforę World of Trucks. Następnie należy tylko wysłać maila twórcom z informacją o tym, zgłaszając gotowość do bycia ocenionym. Oto szczegółowe zasady udziału:

 1. Stwórz malowanie o tematyce świątecznej bądź noworoczne. Wybór narzędzi zależy tylko od Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to ograniczenie, lecz niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować do tego żadnych oficjalnych narzędzi.
 2. Wgraj swoje zdjęcie na platformę World of Trucks
 3. Wyślij e-mail do SCS Software na adres worldoftrucks2014#scssoft.com (# zamień znakiem: @).  podając link do zdjęcia na platformie World of Trucks.
 4. Twój email MUSI mieć dokładnie tytuł: World of Trucks 2014

Zdjęcia można wysyłać do 31 grudnia. Można wysłać nielimitowaną ilość zgłoszeń. Co jest do zgarnięcia?

 • Najlepsze zdjęcia będą pokazywane w sekcji Editor’s Picks platformy World of Trucks od 20 grudnia do 3 stycznia.
 • Trzech zwycięzców dostanie oficjalne koszulki World of Trucks.
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
 • 0
 • 185
 • 105
 • 13 938
 • 456
 • 10 948