Po niemal dwóch tygodniach i trzech podejściach do pisania tego artykułu,  skrypt naszego bloga odzyskał jako taką stabilność. Aby więc nie przedłużać przechodzimy do nadrabiania zaległości. W ostatnich kilkunastu dniach miała miejsce premiera patcha 1.10.1 oraz kilku zestawów malowań. To im poświęcimy ten news.

dlcn00419 maja swoją premierę miał miał patch 1.10.1. Wbrew naszym wcześniejszym obietnicom – bijemy się w pierś, podaliśmy informację bez wyraźnego potwierdzenia u twórców, w patchu tym nie znalazł się moduł regulacji fotela. Wszystko dlatego, że autorzy postanowili… przy nim nieco więcej “podłubać”. Tym samym wychodzi na to, że możliwości dla gracza będą ciut większe niż pierwotnie planowano. Patch zawiera w sobie w większości kosmetyczne poprawki o charakterze technicznym. Zawiera także obsługę lakierów metalicznych. Tak więc, od tego momentu, chcąc polakierować ciężarówkę na jednolity kolor, będziecie mogli wybierać między kolorem zwykłym a metalicznym. Szczegółową listę zmian, które wprowadza patch 1.10.1 oraz link do jego pobrania znajdziecie tutaj

W czasie ostatnich dwóch tygodni swoją premierę miało 5 paczek z malowaniami, każde w cenie od 0,99 do 1,99 Euro. Są to paczki:

Każda z paczek zawiera od 4 do 11 tematycznych malowań. Malowania są dostępne do kupienia przez platformę STEAM. dlcn003Aby móc ich używać konieczne jest posiadanie gry na platformie STEAM. Mamy jednak dobrą informację dla osób które posiadają grę kupioną w innym źródle – możecie ją aktywować na STEAM-ie całkowicie za darmo. Co więcej, dodatek Metallic Paint Jobs Pack możecie otrzymać za darmo. Aby go dostać wystarczy zarejestrować swoją kopię gry na platformie WorldOfTrucks.com. Wtedy otrzymacie za darmo kod STEAM aktywujący dodatek! Dla przypomnienia – platforma WorldOfTrucks jest tworem autorów gry. Rejestrując grę na niej możecie m.in. prezentować swoje zdjęcia wykonane w grze, wrzucać własny avatar do gry, oraz w prosty sposób generować własną tablicę rejestracyjną dla ciężarówki. Wszystko oczywiście za darmo.

dlcn001Pisząc tego newsa musimy zwrócić uwagę na kilka innych spraw. W ubiegły piątek miało miejsce spotkanie SCS z członkami ProMods – autorów fanowskiego projektu – Skandynawii do ETS2. Jaki był powód tej wizyty oraz jakie będą jej skutki? Tego jak na razie nie wiemy. Wiemy natomiast, że SCS Software rozpoczęło pracę nad nowym, mapowym DLC. To właśnie z niego pochodzą screeny dołączone do newsa. Gołębie oraz nagłówek newsa na worldoftrucks.com ćwierkają, że ma to być Skandynawia. Tymczasem jeden z  obrazków prezentujących paczki malowań sugerowałby co innego… Co się okaże prawdą? A może zobaczymy w niedalekiej przyszłości aż dwa nowe obszary? Czas pokaże.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 113
  • 53
  • 16 627
  • 456
  • 10 948