Dzięki uprzejmości producentów gry, mieliśmy wyjątkową okazję  przetestować wyniki pracy SCSu. Żeby nie było tak prosto i słodko, do testów nie wybraliśmy super szybkiej, wydajnej i nowoczesnej maszyny, tylko kilkuletniego średniaka, jeszcze z jednordzeniowym procesorem. Oczywiste więc, że graliśmy na obniżonych ustawieniach graficznych. Jaka to gra? ETS2? A może to T&T? Na te pytanie odpowiedzcie sobie sami ;-). Poniżej pokaz slajdów – zdjęć które zrobiliśmy w czasie gry. Slajdów jest 27 i zmieniają się co 7 sekund.

Za kilka dni wychodzi T&T, data premiery ETS2 nie jest znana. Te gry są od siebie bardzo uzależnione. Najbardziej prawdopodobnym terminem premiery ETS2 jest IV kwartał – końcówka tego roku. Czy to dobrze? Czy to źle? Czemu tak późno? Data premiery uzależniona jest od tego, co jeszcze autorzy chcą wpakować do tej gry. A to zależy od kasy, jaką mają do wydania na grę. Euro Truck Simulator 2 już jakiś czas temu przekroczył swoje pierwotne założenia. Stuprocentowo pewne jest to, że gra będzie oferowała więcej niż zakładano półtora roku temu, startując z tworzeniem gry. Co oczywiste, spowodowało to wzrost wydatków związanych z tworzeniem gry – już teraz, został przekroczony pierwotny budżet gry, wydano więcej niż miało kosztować stworzenie całej gry, a przed SCSem jeszcze kilka miesięcy pracy. To wszystko przekłada się na dalsze opóźnianie się premiery. Pierwsze plany związane z grą mogły zakładać premierę gry właśnie teraz, w okolicach wakacji.

Czeskie studio jest dość sceptyczne wobec brania ogromnych kredytów czy zatrudniania ludzi tylko do projektu – byle teraz szybciej zrobić grę, a potem część pracowników wyrzucić na bruk… SCS stara finansować się wyłącznie w oparciu o wydawane tytuły. Data premiery i rozmiar gry jest teraz w rękach nas – fanów. Wszystko jest teraz zależne od sprzedaży Trucks and Trailers. Marna sprzedaż i masowe kopiowanie gry z neta spowoduje, że SCS nie będzie miało dodatkowej kasy na tworzenie Euro Trucka. Będę wtedy musieli dokończyć grę po łebkach, upraszczając co się da, by tylko jak najszybciej wypuścić ją na półki. Każdy kolejny tydzień produkcji gry, to w takiej sytuacji lawinowy wzrost kosztów. Jeżeli więc chcecie mieć bardziej dopracowane, bogatsze w możliwości ETS 2, dołóżcie cegiełkę do budżetu gry i kupcie oryginalne Trucks and Trailers.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948