Drodzy użytkownicy!

W imieniu swoim i SCS Software, pragnę ostrzec Was przed próbami podszywania się pod SCS Software i dokonywania wyłudzeń, które mają miejsce na platformie STEAM. Oto wiadomość, którą otrzymał jeden z graczy:

“SCS Software: Witam jestem przedstawicielem firmy SCS Software po ostatniej aktualizacji na pańskim koncie wykryto niedozwolone pliki. Proszę podać dane logowania do konta. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane. Usuwanie problemu potrwa 5 minut. Przepraszamy.”

Uważajcie, jest to najprawdopodobniej próba oszustwa i wyłudzenia danych dostępowych do konta STEAM! Pragniemy poinformować iż firma SCS Software s.r.o. nie ma nic wspólnego  z powyższą wiadomością i nie jest jej autorem.

SCS Software nie świadczy usług pomocy technicznej za pomocą platformy STEAM. Jako twórca gier nie posiadamy na platformie STEAM jakichkolwiek uprawnień do bezpośredniego ingerowania w konta użytkowników platformy – np. do sprawdzenia klucza użytego do aktywacji konta, sprawdzenia kto zarejestrował dany klucz czy banowania użytkowników. Takie uprawnienia posiada jedynie pomoc techniczna STEAM obsługiwana przez pracowników firmy Valve.

Nigdy też nie prosimy użytkowników o podanie pełnych danych do logowania do konta na jakiejkolwiek platformie. Możemy prosić tylko i wyłącznie o podanie danych częściowych, niezbędnych do świadczenia dalszych usług pomocy technicznej, za pomocą naszych kanałów e-mail oraz Facebook. Nigdy jednak nie prosimy o podanie hasła.

Firma SCS Software świadczy usługi pomocy technicznej przede wszystkim w języku angielskim, wyłącznie za pomocą poczty e-mail pod adresem support@scssoft.com oraz adresami umieszczonymi na oficjalnych stronach każdego z produktów studia, a także w ograniczonym zakresie w ramach oficjalnych profilów Facebook (https://www.facebook.com/scssoft; https://www.facebook.com/eurotrucksimulator2; https://www.facebook.com/americantrucksimulator.scs )

Piotr Łuciuk
SCS Software
Tech Support

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948