W internecie pojawiła się grupa wyłudzaczy oferujących nakładkę na ETS2 zawierającą tryb multiplayer. Szkopuł w tym, że to nie żaden multiplayer, tylko próba wyłudzenia Waszych danych i zmuszenia was do comiesięcznych opłat. Nie mylcie tego z grą multiplayer, odnośnie której pytaliśmy Was ostatnio w ankiecie. Bo to nie to samo :).

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem SCS w sprawie przekrętu:


Ostrzeżenie – przekręt z ETS2!
Otrzymaliśmy ostrzeżenie, że dzieje się coś, co może wpędzić w nieliche kłopoty, osoby które dadzą się na to nabrać. Oto cytat z tego ostrzeżenia e-mail:

Widziałem ten link rozprzestrzeniający się na Facebooku: http://bests-games-ever.blogspot.co.uk/2013/03/euro-truck-simulator-2-multiplayer-mod.html
Po kliknięciu w  niego można zapoznać się z ofertą wieloosobowej gry w ETS2. Internauta zostaje jednak zmuszony do wypełnienia kwestionariusza a następnie do miesięcznych płatności. . Chciałem wam to przekazać, licząc że jako producent gry będziecie mogli coś z tym zrobić, lub chociaż ostrzec społeczność, poprzez oficjalnego bloga.

Zwrócić uwagę, że ten dodatek to FAKE – oszustwo. Zamiast dać wam dodatkową frajdę z zabawy w świecie ETS2, może wam tylko zaszkodzić. NIGDY nie płaćcie nikomu za rzekome multiplayery do ETS2, ani w szczególności NIE PODAWAJCIE danych osobowych! To OSZUSTWO!

Postaramy się podjąć wszystkie możliwe kroki, aby ten dodatek został usunięty. Sami jednak wiecie jak to jest w internecie. Utnie się głowę hydrze, a w jej miejsce mogą wyrosnąć dwie lub trzy nowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że multiplayer do symulatora ciężarówek jest czymś o czym marzycie. Możecie nam wierzyć, od lat myślimy nad tym jak włączyć go do naszych gier. Musimy być wytrwali i uparci. Być może plany multiplayera mogą się obrócić na początku w grę  MMO. Naprawdę, poważnie nad tym myślimy i podejmujemy pierwsze kroki przygotowawcze w tym kierunku, tym nie mniej do stworzenia przez nas multiplayera jest jeszcze daleko.”

SCS Software

Aktualizacja 02.06.2013r., godz. 14:58: Powyższy artykuł nie mówi o tym projekcie: https://www.facebook.com/ets2mpofficial/

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 163
  • 96
  • 13 916
  • 456
  • 10 948