W poprzednim wpisie pokazywaliśmy Wam screen z gatunku “Przed i Po”. SCS Software zbudowało wokół niego otoczkę tajemniczości, prosząc graczy o rozpoznanie przedstawianego miejsca. Społeczność fanów nie zawiodła.

Zanim jednak o screenie, przypomnijmy co działo się na scenie ETS2 w ostatnich kilkunastu dniach.

Jak widzicie, w temacie ciężarówek wreszcie zaczęło się dużo dziać. Twórcy map także nie śpią! Wróćmy do screenu, który przypominamy poniżej:

 
Prezentując go, studio SCS Software zasugerowało, że pochodzi on z czegoś, nad czym studio obecnie pracuje. Internauci bardzo szybko rozpoznali to miejsce:

Jak się okazało, obrazek pochodzi z niemieckiej autostrady A4, na zachód od Erfurtu:

To właśnie w tym miejscu znajduje się Werratalbrücke Hörschel, czyli… Most na rzecze Werra w pobliżu miejscowości Hörschel 😉 Niby proste zestawienie dwóch screenów, a pozwala wyciągnąć wiele wniosków. Po pierwsze, widać że studio pracuje nad kolejną fazą odświeżenia Niemiec. Idąc z odświeżaniem Niemiec od północy, osiągnięto już co najmniej wysokość Wrocławia, co sugerowałoby że odświeżenie będzie podzielone na 2-3 części.

Porównawczy obrazek pozwala także na dalsze wnioski. Jak widać, w podstawowym ETS2, na terenach opublikowanych w 2012 roku nie zgadzało się nic: ani rzeźba terenu, ani szczegóły miejsca, ani fakt istnienia rzeki, ani liczba pasów. Widać jak długą drogę przeszło SCS Software w temacie jakości map!

Nam pozostaje życzyć pracownikom studia aby jak najszybciej zakończyli prace nad odświeżaniem Niemiec i przeszli do kolejnych “przestarzałych” fragmentów mapy ;-).

Na ten moment, twórcy gry nie przekazali informacji o tym w której aktualizacji znajdzie się część II odświeżenia Niemiec oraz w której aktualizacji znajdzie się Renault T. Jeżeli gdzieś widzieliście daty, bądź numery aktualizacji – to tylko spekulacje autorów tych wpisów/ filmów/ wiadomości.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948