Mamy przyjemność poinformować iż CD Projekt zdradził skład Edycji Limitowanej! My natomiast przygotowujemy się do przedsprzedaży i walczymy o to, by część nakładu wersji limitowanej była dostępna w naszym sklepie!

Zacznijmy jednak od konkursu “A jaką Ty byś podjął decyzję?” Jego zwycięzcą został Jakub Kozak! Serdecznie gratulujemy. Już się z nim skontaktowaliśmy. W piątkowy wieczór CD Projekt ujawniło skład edycji limitowanej i jej wizualizację. Co wejdzie w jej skład?

 • Wysokiej jakości koszulka z dużym logotypem Euro Truck Simulator 2 – każdy znajomy będzie wiedział, że jesteście oddanymi fanami tej produkcji! (rozmiar uniwersalny)
 • Unikatowa smyczka, prosto od jednego z największych producentów ciężarówek na świecie – firmy Scania – dla wszystkich fanów V8 rzecz obowiązkowa.
 • Brelok w kształcie logo Scania – do prawdziwych i wirtualnych kluczyków.
 • Plakat formatu B2 – z jednej strony znajdziecie artwork prosto z gry, z drugiej zaś szczegółową mapę połączeń drogowych w grze. To tak gdyby zawiódł GPS.
 • Tarczka do tachografu – to coś bez czego nie może się obyć żaden prawdziwy kierowca ciężarówki (posiadający analogowy tachograf)!
 • Zestaw sześciu unikatowych naklejek na których znajdziecie wszystkie rodzaje pojazdów występujących w grze!
 • Wszystko to w niewygórowanej cenie 129,99 PLN – uwaga nakład Edycji Kolekcjonerskiej, ze względu na bardzo unikatowe przedmioty od firmy Scania, jest mocno ograniczony!

Nakład edycji będzie bardzo mocno ograniczony. Będzie ona dostępna w niewielu sklepach, których lista zostanie udostępniona na początku tygodnia. Walczymy o to, żeby edycja limitowana była dostępna u nas i to w jak największej ilości egzemplarzy. Obawiamy się, że może jej jednak nie wystarczyć, dlatego prosimy osoby, które są zdecydowane na zakup naszej gry, o zgłaszanie się poprzez wysyłanie nam prywatnej wiadomości na naszym profilu na Facebooku. Jeżeli ktoś nie ma Facebooka, prosimy przesyłać nam wiadomość na nasz adres mailowy, podając swoje imię i nazwisko. Prosimy nie dublować zgłoszeń z Facebooka. To nijak nie zwiększy szans na zakup gry – decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osobom, od których otrzymaliśmy maile albo prywatne wiadomości będziemy sukcesywnie wysyłać potwierdzenia. Chwilowo toniemy w mailach i prywatnych wiadomościach, więc będziemy przy okazji bardzo wdzięczni, gdy po prostu przyjmiecie otrzymane maile do wiadomości. Przesyłane przez was odpowiedzi z dodatkowymi pytaniami lub podziękowaniami po prostu robią nam lekki dodatkowy bałagan na skrzynce mailowej, a to spowalnia naszą pracę. Z góry dziękujemy za zrozumienie 😉

Póki co prosimy tylko o maile zgłaszające chęć zakupu. Gdy otrzymamy potwierdzenie od wydawcy, wszystkim osobom, które się załapią będziemy wysyłali stosowne maile z dalszymi instrukcjami.

Przy okazji, jeżeli chodzi o uruchamianie kanałów sprzedaży u nas, chcielibyśmy zapytać z jakiego kanału chcecie korzystać. Uruchomimy sprzedaż na Allegro. Chcielibyśmy też wiedzieć czy jest sens uruchamiania sklepu internetowego na serwerze. Aukcja na allegro powinna wystartować jutro wieczorem. Pracujemy nad rozgryzieniem i skonfigurowaniem sklepu.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
 • 0
 • 14
 • 9
 • 13 722
 • 456
 • 10 948