vol01-jpgW ostatnich miesiącach, wielu z Was elektryzował brak świeżych informacji dotyczących nowego modelu 3D Volvo przygotowywanego przez SCS Software.  Jak zapewne pamiętacie, w połowie kwietnia opublikowany został render z programu graficznego, prezentujący tę właśnie ciężarówkę. Potem następiły 4 miesiące ciszy. Aż do dziś 😉

Mamy przyjemność zaprezentować Wam pięć nowych renderów Volvo!. Czemu to wciąż rendery? Czemu nie oglądamy ciężarówki jeszcze w grze? vol02-jpgCzemu mimo upływu 4 miesięcy nie została jeszcze wydana?
Odpowiedź jest prosta. Stworzenie ciężarówki do gry nie jest takie proste i tak szybkie jakby się Wam wydawało. To co wiedzieliście na screenie w kwietniu, to zaledwie początek, jeżeli nie początek początków. Może to dziwić, ale taka jest prawda.

Ciężarówkę należy wymodelować w różnych wariantach kabin i różnych podwozia. Do tego trzeba zrobić w pełni trójwymiarowe wnętrze pojazdu. Wszystkie te elementy trzeba należycie oteksturować, a w przypadku wnętrza – trzeba stworzyć stosowne animacje oraz zaprogramować wiele elementów. Nie można zapominać też o częściach tunningowych. Wiele z nich, w szczególności orurowanie, trzeba przystosować specjalnie do danego modelu ciężarówki. To wszystko oznacza ogrom pracy dla grafików i programistów. A przecież nie wspominaliśmy jeszcze o zaprogramowaniu fizyki pojazdu.

vol03-jpgByć może wyrobiliby się z tym wszystkim w 4 miesiące, gdyby  do tworzenia pojazdu oddelegowany zostałby w całości sztab ludzi, a wydanie Volvo było jedynym projektem nad którym pracuje studio. Musimy jednak przypomnieć, że SCS Software nie jest gigantem branżowym – jego zespół liczy niewiele ponad 20 osób i w tym momencie realizują kilka projektów: Ciągłe ulepszanie ETS2 (jak choćby dodawanie nowych trucków), tworzenie DLC, tworzenie American Truck Simulator oraz Euro Coach Simulator.

Wszystko to powoduje, że tworzenie Volvo nie idzie tak szybko jakby gracze sobie tego życzyli i ciężarówkę zobaczymy w grze najprawdopodobniej dopiero jesienią. vol04-jpgJednocześnie pragniemy wyjaśnić pewne wątpliwości dotyczące okładli dodatku Going East! Ekspansja Polska. Autorem okładki jest polski wydawca gry – Firma IMGN.pro, który dostał w tym zakresie wolną rękę od twórców dodatku. Umieszczenie pojazdu nie musi więc oznaczać jego premiery w okolicy dnia wejścia dodatku DLC do sprzedaży w Polsce.

Przy okazji tego newsa pozwolamy sobie rozliczyć się ze spraw bieżących.

vol05-jpg1) Udało nam się naprawić działanie wtyczek na naszej stronie, przede wszystkim wtyczki z galerią zdjęć. Dzięki temu ponownie możecie oglądać zdjęcia w newsach i na podstronach.

2) W związku z koniecznością optymalizacji baz danych, nasz system forum wykasował konta użytkowników, którzy nie napisali ani jednego posta w ciągu pół roku od rejestracji. Jeżeli komuś z wykasowanych zależy na posiadaniu konta, prosimy o ponowne jego założenie

3) Na prośbę odwiedzających, w celu uproszczenia procedur wystawiliśmy 15 sztuk cyfrowej wersji podstawy ETS2 na Allegro. Zaprzęgliśmy do tego system Automater, więc wystarczy, kupić, zapłacić, a resztę pomoże Wam zrobić automat 😉 Przypominamy, że posiadanie legalnego ETS2, jest niezbędne do uruchomienia dodatku Ekspansja Polska. A kupując u nas dostajecie ponadto dostęp do grupy Niezły Klient na naszym forum: Aukcję znajdziecie tutaj: http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-cyfrowa-oficjalny-serwis-i3485256099.html

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 161
  • 95
  • 13 914
  • 456
  • 10 948