Każdy gracz oczekujący na premierę zapewne zadaje sobie pytanie, które umieściliśmy w tytule naszego newsa. Zadaje w kontekście naszego bloga i w kontekście informacji od SCS Software. Wszystko to w związku z obietnicą twórców gry, zgodnie z którą miało być więcej dłuższych i konkretniejszych informacji o ETS2. Ci, którzy liczyli na paczki 20 screenów czy 10 minutowych filmów z pewnością się przeliczyli. Dziś do analizy pozostał nam film z nagrania dźwięków Mercedesa Actrosa i kilku screenów.

majestic01Już kolejny raz twórcy wraz  z firmą Silent Noise, zabierają nas by nagrać dźwięki pojazdów. Tym razem obiektem sesji został Mercedes Actros. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych filmów, widzimy zamontowane mikrofony połączone wraz z urządzeniem sterującym, które nagrywa kolejno poszczególne dźwięki wydawane przez ciężarówkę.

Jak sami widzicie nie ma się nad czym rozpisywać. majestic02Cieszymy się tylko z faktu, że nagrywanie dźwięków wydaje się być przygotowane bardzo skrupulatnie, a twórcy dużą wagę przywiązują do tego, aby ciężarówka w grze brzmiała tak samo jak w realnym świecie. Co z tego wyjdzie ? Przekonamy się po premierze ETS2.

majestic03Mercedes został umieszczony też na kilku nowych screenach, których dotąd nie publikowaliśmy. Przedstawiają one pojazd poddany różnym modyfikacjom. Jak widzimy w ETS2 zmiana typu kabiny, dodanie świateł, zderzaków czy innych dodatków nie będzie się wymagało znajomości specjalistycznych programów, a każdy w dowolny sposób zmodyfikuje swoją ciężarówkę. Podobnie będzie z malowaniem trucka. Jak widzimy model Mercedesa jest całkiem dobrze odwzorowany, cieszymy się także z tego, że wiele parametrów wewnętrznych także będzie możliwe do modyfikacji jak skrzynia biegów czy silnik i mamy nadzieję, że wybór tych jednostek będzie dość pokaźny.

Widać też ciekawostkę w postaci systemu levelów. majestic04Niektóre dodatki będą dostępne dopiero dla bardziej zaawansowanych kierowców. Bardzo nas ciekawi jak bardzo będzie rozbudowany i na jakich zasadach będzie działał system awansów. Cóż. Nie dowiemy się nim nie zagramy w grę ;-).

Już w niedalekiej przyszłości drobny filmik ukazujący scenki z gry. A do tego pieszych!!! 😉

Ps.W związku z narastającym niezadowoleniem z naszej, a przede wszystkim mojej pracy, w ciągu tego miesiąca zostanie podjęta decyzja o dalszych losach serwisuW obliczu zaistniałej sytuacji mogę obiecać jedynie tyle, że będę prowadził serwis przynajmniej jeszcze przez miesiąc.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 12
  • 6
  • 13 765
  • 456
  • 10 948