Jesteś stałym czytelnikiem naszego serwisu? Masz wrażenie, że wiesz o tej grze absolutnie wszystko? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Jeżeli tak zapraszamy Cię do konkursu, w którym liczy się wiedza, dobra pamięć i refleks.

Codziennie, od 3 do 9 września, pomiędzy godziną 20 a 21szą zadamy Wam jedno pytanie związane z treściami, które w ciągu roku pojawiły się na blogu. Możemy więc zapytać o szczegóły którejś z ankiet, jakiś szczegół związany z tworzeniem gry, jakąś właściwość gry, zawartość screena, a może wręcz o wioskę na mapie  ]:->

Odpowiedzi na pytanie należy przesyłać na nasz mail: admin@eurotrucksimulator2.pl (lub przez formularz kontaktowy),  podając w nazwie tematu „Konkurs” oraz dodając Nick pod jakim chcą być identyfikowani  w konkursie.  Liczy się poprawność i szybkość podawanych odpowiedzi. Codziennie, pierwszym trzem osobom, które prześlą na nasz mail poprawne odpowiedzi przyznamy odpowiednio 3, 2 oraz 1 punkt. Na koniec tygodnia zsumujemy wyniki punktowe uzyskane przez graczy. Trzy osoby z największą ilością punktów zostaną nagrodzone 🙂 :

– I miejsce: Gra – niespodzianka + plakat z gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” + mała niespodzianka od naszej redakcji

– II miejsce:  Edycja specjalna gry „Trucks & Trailers” (z koszulką i czapką) + plakat z gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” + mała niespodzianka od naszej redakcji.

– III miejsce: Edycja standardowa gry „Trucks & Trailers” + plakat z gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” + mała niespodzianka od naszej redakcji.

Niespodzianka od naszej redakcji to nic wielkiego, choć mamy nadzieję, że dzięki niej zwycięzcy poczują się w pewien sposób wyróżnieni 😉 Natomiast gra- niespodzianka  to coś, o co na pewno warto zawalczyć ;-). Jakie to niespodzianki? O tym przekonacie się w czasie trwania konkursu. Możecie być pewni, że warto wziąć w nim udział:D

Fundatorem nagród jest wydawca gier komputerowych, firma CD Projekt Sp. z o.o.

Regulamin konkursu

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 12
  • 6
  • 13 765
  • 456
  • 10 948