Podążając za SCS Software, lekko spóźnieni, prezentujemy wpis o “bajerach”, które stworzyli gracze przy użyciu biblioteki telemetrycznej SDK, udostępnionej przez SCS Software.

Najprawdopodobniej zadajecie sobie pytanie, co to jest i do czego to służy? SDK daje moderom łatwy w użyciu API, który umożliwia dostęp do takich danych jak: marka i model ciężarówki, prędkość, aktualny bieg, współrzędne mapy, informacje o zleceniu, bieżące obroty silnika, przyspieszenie i wiele podobnych statystyki dotyczących gry. Wszystkie te dane mogą być wykorzystywane do tworzenia różnych modyfikacji, a nawet kreowania bardziej realistycznych wrażeń z gry.
Dostępne tutaj SDK wymaga pewnej znajomości programowania, mimo to nasza społeczność stworzyła już wiele różnych projektów za pomocą tego SDK. Rzućmy okiem na niektóre z nich:

Telemetry Web Server and Mobile Dashboard
Ten fanowski dodatek daje graczowi możliwość sprawdzenia statusu gry za pośrednictwem strony www w przeglądarce. W praktyce oznacza to, że tablet lub smartfon może służyć jako wyświetlacz deski rozdzielczej Twojej ciężarówki, pokazując wskaźniki, a także istotne informacji o podróży, co daje szansę na utrzymanie większego porządku na głównym ekranie

Więcej informacji tutaj.

Lepszy force feedback dla kierownic Logitech
Użytkowników kierownic Logitech może zainteresować plugin, który pozwala na zwiększenie możliwości feedback-u. Ten dodatek  spowoduje że Twoja kierownica będzie zachowywała się inaczej niż dotychczas, dzięki dodaniu wsparcia dla różnych funkcji, które są dostępne w nowoczesnych ciężarówkach i szerokiego zestawu reakcji ciężarówki, w czasie jazdy w trudnych warunkach.

Więcej informacji tutaj.

Ulepszone Dźwięki Ciężarówek
Miłośnicy ryczących silników docenią ten dodatek. Dostarcza zestaw głośniejszych silników i innych odgłosów ciężarówek. Celem tej modyfikacji jest zwiększenie realizmu jazdy poprzez dodanie różnych dźwięków.

Więcej informacji tutaj.

Wyświetlacz LCD G19
Ten dodatek, jak można się domyślić, pozwala na wyświetlanie różnych informacji rozgrywki przy użyciu wyświetlacza LCD na klawiaturze G19. Działa on podobnie jak deska rozdzielcza dla telefonów komórkowych, o której wspominaliśmy wyżej.

Więcej informacji tutaj.

Miłej zabawy!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 180
  • 104
  • 13 933
  • 456
  • 10 948