krone_megalinerPrzez ostatnie tygodnie byliśmy raczeni obrazkami przedstawiającymi nowe modele ciężarówek. Wielu z Was zwracało uwagę i narzekało na to, że naczepy są traktowane po macoszemu. Faktycznie, na screenach widzieliśmy to samo co znamy z poprzednich gier. Wielu z Was wieszczyło juz katastrofę, uważając, że to się nie zmieni. A tymczasem… SCS zafundowało nam niespodziankę. Rozpoczęto właśnie pracę nad modelami naczep. Co więcej, Czesi będą starali się aby jak najwięcej z nich było licencjonowanych. Na pierwszy rzut poszło Krone Megaliner, które możemy zobaczyć na screenie.

To nie wszystko. Kolejne serwisy internetowe o tematyce komputerowej zaczynają interesować się tematyką Euro Truck Simulatora 2. Znaleźliśmy dwa dość świeże teksty dotyczące tej gry. Oba z nich niestety nie są pozbawione drobnych błędów merytorycznych.

Pierwszym z nich jest mini zapowiedź gry stworzona przez HemaN-a dla serwisu Benchmark.pl. Możecie ją przeczytać TUTAJ . Jest to dość solidny tekst, jednak zawiera on błędną listę udzielonych licencji.  Drugim, jeszcze świeższym materiałem jest tekst Krystiana Machnika dla serwisu PcCentre. W przypadku treści tego tekstu moglibyści zwrócić uwagę na Lewin Kłodzki. Nie będzie on bowiem typowym miastem w grze, a raczej niepodpisanym zbiorowiskiem budynków. Naszym zdaniem ani Lewin, Leszno,  Piła, Legnica ani Zielona Góra nie mogą być wymieniane jako miasta w grze.  Tekst możecie przeczytać TUTAJ . Amatorom cudzej własności pragniemy przypomnieć że oba teksty są własnościami ich twórców i serwisów dla których je napisali(odpowiednio Benchmark.pl i PcCentre.pl) i nie możecie ich skopiować na swoje serwisy.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 178
  • 103
  • 13 931
  • 456
  • 10 948