Witajcie. Trudno się oprzeć wrażeniu, że SCS stało się zakładnikiem własnej polityki informacyjnej. Niegdyś zasypywali nas informacjami o grze kilka razy w tygodniu. Były to informacje, czasem złożone, czasem bardzo proste. Zawsze jednak, zbierał się materiał aby napisać przynajmniej raz w tygodniu większego newsa. 

Ostatnio jest z tym coraz gorzej. Wydaje nam się, że SCS prowadziło do tej pory zbyt intensywną politykę informacyjną dotyczącą ETS2. Odsłonili oni za szybko, zbyt dużo kart. Tym samym doprowadzili się do sytuacji, gdzie z jednej strony koniecznością było ograniczenie częstości publikowania newsów, a z drugiej strony spadła jakość prezentowanych materiałów. Ostatnio SCS, coraz częściej uracza nas bardzo krótkimi notatkami, do których dołączane jest kilka zdjęć na dany temat.

Jest to niezgodne z polityką informacyjną naszego bloga. Staramy się pisać szczegółowo, pisać obszernie, omawiać. Napisanie newsa na 3-4 linijki byłoby dla nas dyshonorem. O ile w przypadku ostatnich newsów, resztkami inwencji twórczej udawało się nam zapełniać kolejne linijki newsa o tyle tym razem jest to chyba nie wykonalne. Tym samym samym stajemy się zakładnikami…  z jednej strony naszej polityki, z drugiej Was użytkowników. My chcemy rzadziej, ale z treścią i przesłaniem, Wy chcielibyście newsów częściej. Tego nie da się pogodzić.

Tak, macie dobre wrażenie. Jest to tak na prawdę news o tym, że nie ma niczego sensownego, o czym dałoby się sklecić więcej niż kilka zdań. Powstał on tylko dlatego, iż od pojawienia się wczoraj wieczorem w sieci kolejnego filmiku od SCS, otrzymaliśmy od Was już kilka informacji o tym iż taki filmik się pojawił, a kilkoro z Was zaczęło uskuteczniać offtopic w komentarzach do ostatnich newsów oraz dopytywać się kiedy kolejny news. Gdyby nie to, czekalibyśmy na kolejny materiał od Czechów. A więc…

SCS Software opublikowało krótki filmik przedstawiający kolejny element, który ucieszy fanów moddowania. W ETS2 będziemy mieli możliwość przygotowania, w banalnie prosty sposób, umieszczanych za szybą, tabliczek z imieniem. W przeciwieństwie do poprzednich gier, nie będziemy musieli zaprzęgać do tego Zmodelera ani programów graficznych. Wystarczyć będzie kilka kliknięć oraz wpisanie z klawiatury tekstu, który chcielibyśmy mieć na tabliczce. Zresztą zobaczcie sami:

My ze swojej strony mamy nadzieję, że dostaniemy do dyspozycji dużo więcej wzorów tabliczek oraz możliwość swobodnego wyboru czcionki.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948